E. Jackaitė ir T. Rimgaila(nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

E. Jackaitė ir T. Rimgaila(nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Nors už lango jau tikra lietuviška žiema, šokių projekte „Šok su manimi“ aistros ant parketo ir toliau liejasi, juolab, kad į projektą sugrįžo Onos Kolobovaitės ir Andriaus Butkaus pora. O. Kolobovaitė turėjo trumpam palikti projektą dėl kojos traumos, bet žiūrovų lyderiais laikoma pora vėl šypsodamiesi žengė į šokių aikštelę.

Šeštadienio vakarą tiesioginėje „Šok su manimi“ transliacijoje  žiūrovų laukė dar viena staigmena –  vakaro metu studijoje svečiavosi iš Jungtinių Amerikos valstijų atvykę Pasaulio pramoginių šokių čempionai Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova, kurie pradėjo vakarą romantišku šokiu.

Vakaro komisiją tradiciškai sudarė aišktingasis choreografas Jurijus Smoriginas, nusipelniusi Lietuvai šokių trenerė Jūratė Norvaišienė, Klaipėdos universteto dėstytoja Bronė Švitrienė, LNOBT choregrafė Jūratė Sodytė-Bradauskienė.

Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė prieš pasirodymą juokavo, kad poroje liko tik trys sveikos kojos. Muzika taip pat buvo ne mažiau šmaikšti – šokėjai pasirodymui pasirinko legendinę dainą „Onyte, einam su manim pašokti“. Poros pasirodymas tarp komisijos narių sukėlė nemažai diskusijų. J. Smoriginas O. Kolobovaitę pavadino beprote, kad taip anksti po rimtos traums žengė ant parketo, o J. Norvaišienė negailėjo komplimentų pasirinktam muzikinaim kūriniui.

Žilvinas Šilgalis ir Karina Jeremian vakaro pasirodymui pasirinko romantišką Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės dainą „Gintarai“. Ž. Šilgalis gavo „komplimentų“ už tai, kad scenoje atrodė santūrus lietuvis. Šokio techniką gyrė ir J. Norvaišienė. B. Švitrienė tikino, kad pasirodyme buvo pastebima elegancija.

Donatas Montvidas ir Katerina Voropai pasirinkto „SEL“ kūrinį „Informacija keleiviams, norintiems vykti“. J. Smoriginas rimtai sukritikavo poros sceninius kostiumus, o kitos komisijos narės turėjo pastabų dėl emocinės šokio raiškos. Negailėjo kritikos aštrialiežuvis J. Smoriginas ir grupės „SEL“ lyderiui Egidijui Dragūnui, o netikėtai paaiškėjo, kas šis yra salėje tarp žiūrovų.

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas pasirodymui pasirinko atlikėjos Simonos dainą „Kai gęsta šviesos“. Pasirodymas komisijos narei J. Sodytei-Bradauskienei patiko, ji dėkojo šokėjams už pasirodymą ir priminė žiūrovams, kad tai, ką jie mato scenoje yra ilgo ir sunkaus darbo rezultatas. Kiti komisijos nariai taip pat išreiškė susižavėjimą: „Tai pirmoji pora, kuri parodė tamprų ryšį tarp emocijos ir muzikos, tai buvo harmonija“, – kalbėjo J. Norvaišienė.

Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė pasirodymą parengė pagal O. Valiukevičiūtės kūrinį „Lauk manęs“. Komisijos narės negailėjo porai komplimentų, bet J. Smoriginas sakė: „Mane labai erzino režisūra ir dramaturgija, jūsų režisierius matyt jau antrą savaitę geria, nes ir praėjusią savaitę viskas buvo sunkiai“, – kalbėjo choreografas. „Atsidėkodamas“ už kritiką A. Mickevičius papasakojo anekdotą apie klonuotą J. Smoriginą.

Eglė Jackaitė ir Tadas Rimgaila ant parketo želngė rimtai ir susikaupę, galbūt tokią nuotaiką pakuždėjo poros pasirinktas kūrinys – Aistės Smilgevičiūtės daina „Baltas brolis“. Komisijos nariai pagyrė choreografiją ir kostiumus, bet šiek tiek kritikos šokėjai gavo už plastikos trūkumą pasirodyme. „Noriu pasidžiaugti, kad ši pora vilkėjo patį gražiausią šį vakarą kostiumą. Vietomis Eglė man raganą priminė“, – kalbėjo J. Smoriginas.

Skaityti komentarus 4 Parašyk komentarą


  Laisvalaikis

  Šrekas (nuotr. TV3)
  Išdalinti kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimai 2012.09.07 15:20 Vakar Beverli Hilse vykusioje JAV Kino meno ir mokslo akademijos (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) ceremonijoje apdovanojimus pelnė kino ir meno industrijoje nusipelnę veikėjai – Jeffrey Katzenbergas, Halas Needhamas, D.A. Pennebakeris ir Georgeas Stevensas, Jaunesnysis.
  „Diamond Night“ (nuotr. Organizatorių)
  „Diamond Night“ vakarėlis su trenksmu grįžta jau šį mėnesį 2012.09.07 13:21 Naująjį sezoną skelbiantis „Diamond Night“ renginys grįžta parengęs įspūdingą vakaro programą. Jau rugsėjo 21d. vyksiančiame stilingame „Diamond Night Rock Your Body“ vakarėlyje galėsite išvysti žinomus atlikėjus, dar daugiau prabangos bei naujų pritrenkiančių šou elementų. Štai keletas naujienų, kurios, kaip tikimasi, ...
  Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus (nuotr. Fotodiena.lt/Ievos Budzeikaitės)
  „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko E. Vitulskienė (8) 2012.10.08 07:23 „Paskutinis traukinys“ – tokia tema buvo užduota LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šokėjams. Poros temą traktavo laisvai. Vienus paskutinis traukinys vežė į praeitį, kitus - prie Santuokų rūmų, trečius į depą, o ketvirtus - net į raudonųjų žibintų kvartalą.
  Vytautas Kernagis (Fotodiena.lt/Andrius Petrulevičius)
  Skaitytojo naujiena: tyčiotis iš mirusiųjų – negražu (11) 2012.09.12 21:30 Vienos iškiliausių Lietuvos istorijoje asmenybių – maestro Vytauto Kernagio – atminimas, akivaizdu, ne visiems atrodo vertas pagarbos. Balsas.lt skaitytojas pasipiktino, kad socialiniame tinklalapyje „Facebook“ yra sukurtas Vytauto Kernagio profilis, kuriame naudojama originali maestro nuotrauka ir kone stengiamasi ...
  Antroji kelionės diena. Prie Oslo gyvenantis pažįstamas Sigitas (viduryje) net dukart suteikė keliauninkams (iš kairės: Mindaugas, Kęstutis, Tomas ir Vaidas) prieglobstį. Vaido Bičkaus asmeninio archyvo nuotraukos (nuotr. Organizatorių)
  Atostogos motociklu: išbandymas kūnui, poilsis protui (7) 2012.09.08 23:40 Viskas prasideda nuo idėjos. Kelionė motociklais – ne išimtis. Žiemą keturių draugų – Vaido, Kęstučio, Mindaugo ir Tomo – galvose kilo išganinga mintis: sėsti ant „plieninių žirgų“ ir leistis į nuotykį Skandinavijos serpantinais. Kaip tarę, vaikinai ėmė ir padarė. Rugpjūčio pradžioje, pasikinkę „Yamaha“, „Aprilia“, ...
  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  Sekmadienis, 2016 m. vasario 7 d.
  Alytus
  +6
  4.5 m/s
  Kaunas
  +6
  4.5 m/s
  Vilnius
  +6
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +6
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +6
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +6
  4.5 m/s
  Utena
  +6
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +6
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +1

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Sekmadienis, 2016 m. vasario 7 d.
  Alytus
  +6
  4.5 m/s
  Kaunas
  +6
  4.5 m/s
  Vilnius
  +6
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +6
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +6
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +6
  4.5 m/s
  Utena
  +6
  4.5 m/s

  Vilnius

  weather value Times of sun and clouds
  +6
  weather value Times of sun and clouds
  Toks jausmas lyg būtų +1