Tavo zodiako ženklas daug sako apie gebėjimus būti motina (nuotr. Fotodiena.lt)

Tavo zodiako ženklas daug sako apie gebėjimus būti motina (nuotr. Fotodiena.lt)

Kiekviena mama savo vaikams – pati geriausia, šauniausia, mylimiausia. Tai – neginčytina aksioma. Ir vis dėlto kiekviena mama – savita ir skirtinga. Ne tik savo asmenybe, bet ir atžalų auklėjimo stiliumi. Labai daug mamiškų ypatybių priklauso nuo to, po kokiu zodiako ženklu yra gimusi mama.

Avinas

Po Avino ženklu gimusi mama emocijų tikrai neslėps savo viduje. Elgtis pedagogiškai, griežtai pagal taisykles jai svetima. Net ir stengdamasi tai daryti ji mielai leis kartkartėmis sulaužyti nusistovėjusią tvarką. Ji pati puikiai žino, kad idealių mamų nebūna, tad nė nesistengs tokia būti ir savęs sprausti į kokius nors visuomenės nustatytus rėmus. Ši mama unikali tuo, kad ne pati dejuos, kaip jai sunku suspėti paskui vaiką, o veikiau savo atžalas stebins – ir kaip gi ji nepavargsta? Energijos, entuziazmo ir fantazijos jai tikrai niekada nepristigs.

Jautis

Visų pirma ji stengis savo vaikam užtikrinti saugumą – tiek fizine, tiek materialine prasme. Ji atlaidžiai vertins vaiko išdaigas, stengsis elgtis pedagogiškai, nuosekliai, išmušti ją iš vėžių – ne taip jau lengva. Užaugę vaikai paprastai mielai skuba į savo gimtuosius namus, pas mamą – nes mama Jautis moka sukurti namuose jaukią, mielą atmosferą, o virtuvėje sukiojasi kaip tikra profesionalė. Tiesa, kartais gali perlenkti lazdą savo beatodairišku griežtumu, principingumu, perdėta globa.

Dvyniai

Komunikabili, linksma, žaisminga mama, gimusi po Dvynių ženklu, namus užpildo klegesio ir juoko. Ji mielai čiauška su vaikais, prigalvoja įvairiausių žaidimų ir niekada nepavargs atsakinėti net į kvailiausius atžalų klausimus. Tiesa, ne taip jau retai Dvynių mama tiek įsijaučia į vaikiškas šėliones, kad užsimiršta ir pati virsta vaiku: gali ne juokais įsižeisti sugavusi, kad jos atžala sukčiauja žaisdamas stalo žaidimą ar visai rimtai susipykti dėl žaislo, kuris patinka ir jai, ir vaikui. Ši mama nepavargs aiškintis, svarstyti, aptarinėti įvairių vaiko gyvenimo aspektų. Ji turi abę interesų ir įvairiausių reikalų, o juos tvarkydama mielai su savimi ima vaiką. Juk geriausias auklėtojas – pats gyvenimas!

Vėžys

Savo vaikus ji liete aplieja meile. Kai kada tiems vaikams gali atrodyti, kad jie yra ne užliejami, o tiesiog skandinami šiame mamos glėbyje. Ji rūpinasi buitimi, vaikų kasdiene gerove, jos namuose viskas sustyguota: iš vakaro sudedami švarūs rūbeliai, vos vaikams pakirdus – ant stalo jau laukia pusryčiai. Tobula mama? Galbūt. Kita vertus, būtent po Vėžio ženklu gimusioms mamoms labiausiai reikia išmokti... atsiriboti nuo atžalų, suteikti jiems daugiau laisvės, savarankiškumo, sukurti daugiau progų iniciatyvai. Taip pat kyla didelis pavojus, kad ši mama savo vaikus iš pernelyg didelės meilės per daug išlepins. Užuot mokiusi, kaip elgtis užklupus sunkumams, ji stengiasi savo vaiką apsaugoti, netgi nuo tų sunkumų, su kuriais vaikas jau puikiausiai galėtų susidoroti pats.

Skaityti komentarus 1 Parašyk komentarą


  Pramogos

  Aistė Pilvelytė (nuotr. Fotodiena.lt)
  Aistė Pilvelytė ruošiasi į „Euroviziją“: jau susidėjau daiktus 2016.02.06 21:20 Penktoji nacionalinė „Eurovizijos“ atranka atskleidė ne tik atlikėjų vokalinius, bet ir aktorinius gebėjimus. Viena iš favoričių laikoma Aistė Pilvelytė scenoje pasirodė su lagaminu. Komisija liko suintriguota, todėl vedėjas paklausė kam šis atributas – atlikėja nepasimetė ir atšovė, jog jau susidėjo daiktus į ...
  Evelina Anusauskaitė-Young (nuotr. asm. archyvo)
  Evelina Anusauskaitė-Young: gyvenime reikalingas balansas tarp „saldu“ ir „rūgštu“ (2) 2016.02.06 13:52 „Visada tikėjau, kad galimybių yra visur, tik viskas priklauso nuo srities ir žmogaus norų. Lietuvoje yra labai daug galimybių priklausomai nuo poreikio ir tikslo, - pradėjome pokalbį su JAV gyvenančia dainininke Evelina Anusauskaite-Young.
  Mario Cimarro ir Deimantė Andriuškaitė (nuotr. Instagram)
  Mario Cimarro mylimoji Deimantė Andriuškaitė apie Lietuvą: čia vyrauja pyktis, neapykanta ir smurtas (1) 2016.02.06 11:30 Telenovelės „Laukinukė“ žvaigždės Mario Cimarro mylimoji Deimantė Andriuškaitė savo socialiniame tinkle atvirai prabilo apie ateitį, vaikus ir kodėl ji nenorėtų, jog jos atžalos augtų gimtinėje. „Sakoma, kad ir kokie bebūtų namai, jie visada išliks namais. Bet po 23 metų praleistų Lietuvoje aš pirmą kartą taip noriu ...
  Interneto virusu tapusi nuotrauka: ar atspėsite, kuri iš jų mama, o kur jos dvynės dukterys? (nuotr. Twitter)
  Interneto virusu tapusi nuotrauka: ar atspėsite, kuri iš jų mama, o kur jos dvynės dukterys? 2016.02.06 09:44 Ši nuotrauka – tai dar vienas įrodymas, koks galingas gali būti internetas. Viena mokinė savo „Twitter“ profilyje pasidalino nuotrauka, kurioje ji pozuoja kartu su mama ir dvyne seserimi. Tačiau, mergina vargu ar tikėjosi, kad jos nuotrauka virs nauju interneto fenomenu. Vidurinės mokyklos Indianapolyje mokinė Kaylan ...
  Justin Jedlica (nuotr. Vida Press)
  „Kenas“ Justinas Jedlica savo gerbėjams pristatė savo seserį ir motiną – įvertinkite panašumą 2016.02.06 12:30 Justinas Jedlica išsiskiria iš bendraamžių tuo, kad atrodo lyg gyva Keno lėlė. Nieko nuostabaus, mat vaikinas to siekė ilgą laiką, investavo daugybę pinigų ir fizinių kančių. Šiandien Justinas džiaugiasi rezultatu ir turima išvaizda. Savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ šimtams tūkstančių sekėjų vaikinas ...
  • Foto konkursas!
  • #PhilipsAutoCurler


  • Iki renginio "Lietuvos Garbė 2016" liko
  • Nominuok žygdarbį čia
  Šeštadienis, 2016 m. vasario 6 d.
  Alytus
  0
  4.5 m/s
  Kaunas
  +1
  4.5 m/s
  Vilnius
  +1
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +1
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +2
  4.5 m/s
  Utena
  +1
  4.5 m/s

  Vilnius

  Debesuota
  +1
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų +1

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  Vytis
  Šeštadienis, 2016 m. vasario 6 d.
  Alytus
  0
  4.5 m/s
  Kaunas
  +1
  4.5 m/s
  Vilnius
  +1
  4.5 m/s
  Panevėžys
  +1
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +2
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +2
  4.5 m/s
  Utena
  +1
  4.5 m/s

  Vilnius

  Debesuota
  +1
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų +1