Helovino dekoracijos namuose

2009.10.27 13:54
AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Lietuviškasis Helovynas kur kas santūresnis už amerikietiškąjį.

Net ir didžiausi šios šventės aistruoliai tikriausiai nesiryžtų savo namų išdabinti taip, kaip tai matome kino filmuose darant kitapus Atlanto gyvenančius amerikiečius – kone Kalėdų bumui prilygstančiomis švieselių girliandomis, didžiulėmis instaliacijomis, siaubo teatro scenos vertais rekvizitais.

Tačiau nuosaikios, bet stilingos ir taiklios puošmenos šiuo metų laiku net labai pageidautinos. Juk jos sukuria šventišką nuotaiką, leisdamos pabėgti nuo rudeninio slogučio, be to, primena, kad ruduo – taip pat savaip žavus metų laikas. Nepaisant to, kad dangus darosi vis niūresnis, o dargana vargiai leidžia pasidžiaugti gryno oro malonumais.

Kokiomis detalėmis papuošti namus prieš Helovyną?1.    Šilti kamuoliukai.
Tokie iš senos skaros ar pledo pasiūti kamuoliukai, kuriuos galima pakabinti ant šviestuvo, tiks prie ramaus, žemės spalvų interjero – jie nesuardys kambario harmonijos savo rėksmingumu, o kartu taps nauju, rudenišku ir jaukiu akcentu.

2.    Edgaro Alano Po stilius. Šio siaubo romanų tėvo kūriniai – geriausi skaitiniai artėjant Helovynui. O pas jus užsukusius svečius galite pradžiuginti pačių pasigamintais „literatūriniais“ paveikslėliais. Prireiks keleto keraminių plytelių, kurias galima apklijuoti iš senos nereikalingos knygos ar laikraščio išplėštais puslapiais bei makabriškomis juodų varnų aplikacijomis.

3.    Gotiška šaka. Paprasta plika medžio šaka gali virsti tikru interjero šedevru, jei ją papuošite tamsių, niūrių spalvų karoliukų girliandomis, karuliais, kutais. Paprasta, skoninga ir netgi šiek tiek prabangu.

4.    Rudens puokštė. Manote, kad rudens lapų puokštės daromos tik vaikų darželiuose ir mokyklose, atėjus Rudenėlio šventei? Nieko panašaus! Spalvingi rudens numarginti lapai gali tapti puikia jūsų namo vartų ar durų puošmena Helovynui. Tegul šventės svečius nuo pat durų pasitinka ypatinga nuotaika!

5.    Gėrimai – tik stiprių nervų vartotojams. Paprasčiausias būdas vaišių stalą paversti Helovyno puota – „šiurpiais“ lipdukais papuošti gėrimų taures. Taip, arachnofobija sergančiam žmogui voro atvaizdu dekoruota taurė gali tapti tikru išbandymu, bet... juk Helovynas tam ir skirtas – pažvelkime savo baimėms tiesiai į akis!

Laura M.

Skaityti komentarus 5 Parašyk komentarą


  Pramogos

  Karališkoji šeima (nuotr. Vida Press)
  15 nuotaikingų faktų apie Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą (1) 2015.11.30 14:02 Didžiosios Britanijos monarchijos istorija skamba įspūdingai netgi ir tiems, kurie tiesiogiai su ja nesusidūrę. Štai keliolika faktų apie garsiausią karališką šeimą visame pasaulyje. Pirmoji princo Williamo meilė – Cindy Crawford. Kai jam buvo 13 metų, jo mama supermodelį pakvietė į svečius arbatos. 2002-aisiais pop ...
  D. Butkutės transformacijos (nuotr. fotobankas.lt)
  Prabilo Džordanos Butkutės koncerto organizatorė: dideli įgeidžiai, grėsmė dėl teroristų ir per daug alkoholio 2015.11.30 18:05 Penktadienį Londone įvykęs Džordanos Butkutės koncertas virto tikru skandalu. Po girtų merginų peštynių čia koncertuoti atsisakė Andrius Mamontovas, o kiti žinomi žmonės ėmė peikti organizatorius.
  Mindaugas Rainys
  Gimtadienį švenčiantis Mindaugas Rainys atviras: tikrąjį mane pažįsta tik artimiausi žmonės IŠSKIRTINIS INTERVIU 2015.11.30 11:07 „Noriu tikėti, kad kiti mane mato kaip nuoširdų žmogų, tačiau yra tikrai daug sričių, kur aš neparodau tikrojo savęs. Noriu save apsaugoti, tačiau kasmet keičiuosi, tampu atviresnis“, - ramiai, lėtai, tačiau nesistengdamas rinkti žodžių kalba Mindaugas Rainys (29 m.). Tai yra mano pirmoji pažintis su TV3 televizijos ...
  Gerda Stiklickienė (nuotr. TV3)
  „TV Pagalbos“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė taps laidos vedėja (6) 2015.11.30 13:09 TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė šį kartą neapsirengė raudono kostiumo: pasipuošusi kuklia, tačiau elegantiška suknele ji pirmą kartą pasisveikino su žiūrovais iš didžiosios „TV Pagalbos“ studijos. „Nebuvo dvejonių, kad nesugebėsiu ar nemokėsiu, pasitikėjau savimi ir stengiausi kaip įmanydama“, – ...
  „X Faktoriaus“ žvaigždžių bendra daina pavergė gerbėjų širdis (nuotr. YouTube)
  „X Faktoriaus“ žvaigždžių bendra daina pavergė gerbėjų širdis VAIZDO ĮRAŠAS(6) 2015.11.30 13:26 Didžiausio muzikinio projekto „X Faktorius“ žvaigždė Monika Pundziūtė gali ramiai laukti tiesioginių transliacijų, nes ji buvo viena iš keturių merginų, perėjusių „Kėdžių iššūkį“. Vis dėlto po vakar vykusių grupių pasirodymų pasitraukti teko Melani ir Tito duetui. Panašu, jog talentinga mergina nesiruošia nuleisti rankų ...  Vytis

  Antradienis, 2015 m. gruodžio 1 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +3
  -
  Vilnius
  +2
  -
  Panevėžys
  +2
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +2
  -
  Utena
  +2
  -

  Vilnius

  Debesuota
  +2
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -3

  Išsipildymo akcija

  Sužibėk!

  Skonio lenktynės

  • Skonio lenktynės Skonio lenktynės
  • Skonio lenktynės Skonio lenktynės
  Red Bull Flying Bach

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  SMScredit.lt A lyga

  Antradienis, 2015 m. gruodžio 1 d.
  Alytus
  +2
  -
  Kaunas
  +3
  -
  Vilnius
  +2
  -
  Panevėžys
  +2
  -
  Klaipėda
  +7
  -
  Šiauliai
  +2
  -
  Utena
  +2
  -

  Vilnius

  Debesuota
  +2
  Debesuota
  Toks jausmas lyg būtų -3