Andrius Ufartas/BFL nuotr.

Andrius Ufartas/BFL nuotr.

Pirmadienį antrą kartą į Lietuvą atvyksta paneuropinės partijos „Libertas“ įkūrėjas Declan Ganley (Deklanas Ganlėjus).

Vilniuje jis susitiks su potencialiais „Libertas“ partneriais Lietuvoje bei Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų (TSPMI) institute skaitys paskaitą.

Be to, „Libertas“ vadovas su potencialiais partneriais Lietuvoje aptars partijos veiklos galimybes šalyje ir artėjančiuose Europos Parlamento rinkimuose. Neskelbiama, su kuo konkrečiai planuojami susitikimai.

„Per susitikimus su potencialiais partneriais, studentais bei seminaro svečiais sieksime aptarti galimus partijos veiksmus šalyje bei būsimą visuomenės indėlį, siekiant atviresnės bei labiau atsakingos ES, prie kurios valdymo galėtų prisidėti visi ES piliečiai“, - penktadienį išplatintame pranešime cituojamas D. Ganley.

Taip pat vizito Lietuvoje metu D.Ganley žiniasklaidos atstovams pristatys „Libertas“ politinės veiklos Lietuvoje artimiausius

planus bei gaires.

Lietuvoje savo kandidatus į EP ketinančios kelti paneuropinės partijos „Libertas“ lyderis D. Ganley Vilniuje lankėsi kovo pradžioje.

Tuomet žurnalistų klausiamas jis neatsakė, kas Lietuvoje galėtų atstovauti šiam judėjimui. Tačiau D. Ganley tada buvo susitikęs su Tautos prisikėlimo partijos lyderiu, Seimo pirmininku Arūnu Valinsku.

Tautos prisikėlimo partijos prezidiumas kitą savaitę gali spręsti, ar sudaryti bendrą kandidatų sąrašą į EP su „Libertas“.

Anksčiau skelbta, kad „Libertas“ ketina per rinkimus į EP kelti savo kandidatus visose 27 Europos Sąjungos (ES) šalyse. Partija nurodo sieksianti didesnės demokratijos, atskaitomybės ir skaidrumo ES.

EP rinkimai vyks birželio 7 d.

Gairės: 
libertas
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Lietuva

  Neįleisti į Europą „Naktiniai vilkai“ linksminasi Rusijoje (nuotr. SCANPIX)
  Lietuvos baikeriai: niekada nepripažinsime Rusijos propagandos pinigais maitinamo klubo (1) 2016.05.06 18:59 Lietuvos baikeriai neslepia – Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui pataikaujančio motociklininkų klubo „Naktiniai vilkai“ baikeriai Lietuvoje yra nepageidaujami. Motociklų entuziastai tikina, kad Lietuvos motociklininkai niekada nepripažins klubo, kuris yra maitinamas Rusijos propagandos pinigais ir šlovina tai, kas ...
  Pavasaris (nuotr. Fotolia.com)
  Naglis Šulija: ar vasarinius rūbus jau ištraukėte iš spintos? 2016.05.06 18:45 Šį vakarą rytinėje šalies pusėje bus neaukštų ir nestorų debesų, vakarinėje dalyje bus giedra. Vėliau naktį ir tie nestori debesėliai tirps, nyks, tad po vidurnakčio ateis toks metas, kai giedra bus visur. Dėl to, kad bus ir giedra, ir labai ramu, nereikėtų nustebti, jei kur nors suboluos ir menkutė šalnelė.   Ryto ...
  Tinklas (nuotr. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento)
  Brakonieriaus įžūlumas: įstatymus laužė vidury miestelio 2016.05.06 18:32  Šiaulių rajone, Kuršėnuose, aplinkosaugininkai ir policija sulaikė itin įžūlų brakonierių – jis tinklu žvejojo Ventoje, tiesiog vidury miestelio, penktadienį pranešė Aplinkos ministerija. Apie jį bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė gyventojai. Iki atvykstant aplinkosaugininkams, pažeidėją sulaikė policijos ...
  Nelegali degtinė (VSAT nuotr.)
  Pasieniečių rankose – tūkstančiai litrų padirbto alkoholio 2016.05.06 18:20 Pakruojo rajone nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės priemonę vykdę pasieniečiai sulaikė du jonaviškius, kurie gabeno daugiau kaip pusantro tūkstančio litrų degtinės su užrašais „Smirnoff“. Įtariama, kad iš Latvijos gabentas alkoholis yra padirbtas.
  „Rail Baltica“ (nuotr. Fotodiena.lt/Audriaus Bagdono)
  Algirdas Butkevičius žada padėti marijampoliečiams 2016.05.06 17:53 Premjeras Algirdas Butkevičius žada rasti finansavimą požeminei pėsčiųjų perėjai po europine vėže „Rail Baltica“ bei garso apsauginei sienelei šalia šio geležinkelio Marijampolėje. Preliminariai skaičiuojama, kad tam reikėtų daugiau nei 1 mln. eurų. „Infrastruktūra negali bloginti gyventojams gyvenimo sąlygų. Dėl praėjimo ...
  Penktadienis, 2016 m. gegužės 6 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +8
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +7
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +7
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  2.2 m/s
  Utena
  +7
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly clear
  +8
  weather value Mainly clear
  Toks jausmas lyg būtų +8

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1
  • Remejas1-apacia
  LKL
  A-lyga

  Penktadienis, 2016 m. gegužės 6 d.
  Alytus
  +7
  2.2 m/s
  Kaunas
  +7
  2.2 m/s
  Vilnius
  +8
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +7
  4.5 m/s
  Klaipėda
  +7
  2.2 m/s
  Šiauliai
  +6
  2.2 m/s
  Utena
  +7
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly clear
  +8
  weather value Mainly clear
  Toks jausmas lyg būtų +8