Ir ketvirtąjį 2016 metų pasaulio „Formulės 1“ lenktynių etapą - Rusijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs sezono lyderis „Mercedes“ komandos pilotas vokietis Nico Rosbergas.

53-is „Soči Autodrom“ trasos ratus (309,732 km) N. Rosbergas nuvažiavo per 1 valandą 32 minutes 41,997 sekundės ir, 37,776 sekundės aplenkęs antroje vietoje likusį komandos draugą britą Lewisą Hamiltoną, su sėkminga praėjusio sezono pabaigą iškovojo septintą pergalę iš eilės bei 18-tą karjeroje.

Bendroje čempionato įskaitoje N. Rosbergas surinko 100 taškų ir iki 43-jų taškų padidino persvarą prieš pernai Sočyje triumfavusį komandos draugą bei čempiono titulą ginantį britą Lewisą Hamiltoną.

Trečias sekmadienį finišavo „Ferrari“ pilotas suomis Kimi Raikkonenas, iškovojęs šiai Italijos komandai jau 700-ąją prizinę vietą šių lenktynių istorijoje. Kitam „Ferrari“ lenktynininkui vokiečiui Sebastienui Vettelui lenktynės po to, kai jį dukart taranavo rusas Danijilas Kviatas, baigėsi jau pirmajame rate:

1. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“ 1 val. 32 min. 41,997 sek.

2. Lewis Hamilton (D. Britanija), „Mercedes“ atsiliko 25,022 sek.