Sunkią pergalę Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXIII turo rungtynėse iškovojo trečią vietą užimantis ir lyderius besivejantis Madrido „Real“ (50 tšk.) klubas, sekmadienį vėlai vakare svečiuose 2:1 (1:0) įveikęs tik devynioliktojoje pozicijoje esančią „Granada“ (20 min.) ekipą.

Pirmajame kėlinyje Karimas Benzema (30 min.) išvedė „karališkąjį“ klubą į priekį, tačiau antrojo kėlinio viduryje vietinių sirgalių džiaugsmui nebuvo galo, kai Youssefui El Arabi (60 min.) pavyko išlyginti rezultatą.

Besibaigiant susitikimui pergalingą įvartį į šeimininkų vartus įmušė Luka Modričius (85 min.).

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja šalies čempionė „Barcelona“ (54 tšk.) vienuolikė, lenkianti Madrido „Atletico“ (51 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės vartininko Giedriaus Arlauskio Barselonos „Espanyol“ klubas su 22 taškais užima septynioliktą vietą.

Kitų sekmadienį žaistų, tačiau neskelbtų, rungtynių rezultatai:

„Real Betis“ – „Valencia“            1:0 (0:0)

Įvartis – Ruben Castro (49 min.).

Raudona kortelė: Jose Gaya (85 min. – „Valencia“)

Vigo „Celta“ – „Sevilla“             1:1 (0:1)

„Celta“ – Claudio Beauvue (64 min.);

„Sevilla“ – Daniel Carrico (44 min.);

raudona kortelė: Federico Fazio (25 min.).

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Barcelona“               22 17  3  2 56:17 54

2. Madrido „Atletico“        23 16  3  4 34:11 51

3. Madrido „Real“            23 15  5  3 66:21 47

4. „Villarreal“              23 13  6  4 29:18 45

5. „Sevilla“                 23 10  7  6 32:24 37

6. Bilbao „Athletic“         23 10  5  8 33:30 35

7. Vigo „Celta“              23 10  5  8 34:36 35

8. „Eibar“                   23  9  6  8 36:31 33