zhou qi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zhou qi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zhou qi“.

Kinijos krepšinio lygoje neramumai: likus be legionierių išvyksta talentingi vietiniai krepšininkai

Kinijos krepšinio pirmenybės artėjantį sezoną veikiausiai pasitiks gerokai pasikeitusios. Startuojama veikiausiai bus be legionierių, o tai abejonių kelia ir vietiniams žaidėjams. Lygos valdžios priimtas ir Kinijos sporto ministerijos patvirtintas sprendimas grąžino Donatą Motiejūną bei daugelį kitų užsieniečių į Europą. Tuo tarpu pajėgūs kinai ėmėsi traukti į Australiją. Šiuo metu pajėgiausias Kinijos atletas Zhou Qi sukirto rankomis su Pietryčių Melburno „Phoenix“ klubu.
2021-09-07

Azijos vyrų krepšinio čempionatą laimėjo ir kelialapį į olimpiadą iškovojo Kinijos rinktinė

Kinijoje pasibaigusiame Azijos vyrų krepšinio čempionate triumfavo ir vienintelį kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes iškovojo šeimininkė Kinijos rinktinė. Šeštadienį finale Kinijos krepšininkai 78:67 (23:19, 23:16, 14:15, 18:17) įveikė antrose pirmenybėse sidabru tenkintis turėjusią Filipinų komandą ir žemyno pirmenybes po ketverių metų laimėjo jau šešioliktą kartą.