zacharas jefimenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zacharas jefimenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zacharas jefimenka“.

E. Pileckis vėl laimėjo šachmatininkų turnyre Maskvoje

Trečią pergalę iš eilės Rusijos sostinėje vykstančio tarptautinio šachmatų festivalio "Moscow Open 2008) pagrindiniame turnyre iškovojo bei į 63-iąją poziciją iš 114-osios su 3,5 pakilo Emilis Pileckis (ELO koeficientas 2364).Trečiadienį penktojo rato partijoje Lietuvos šachmatininkas baltosiomis figūromis 1:0 įveikė Bangladešo atstovą Enamulą Hossainą (2522).304 dalyvių turnyre su 4,5 taško iš 5 galimų pirmauja rusai Aleksandras Riazancevas (2628), Sergejus Volkovas (2623) bei Aleksandras Lasti...
2008-02-07

Š. Šulskis šachmatininkų turnyre Gibraltare – šeštoje vietoje

Iš 29-osios pozicijos į šeštąją Gibraltaro šachmatų festivalio didmeistrių turnyre (Gibtelecom Masters) pakilo Šarūnas Šulskis (ELO koeficientas 2525), po šešių ratų su 5 taškais žengiantis lyderių grupėje. Penktojo bei šeštojo rato partijose Š.Šulskis nugalėjo australus Moulthuną Ly (2307) bei Ianą Rogersą (2522). Kitas lietuvis šiame turnyre - Algimantas Butnorius (2402) - su 4 taškais iš 41-osios vietos tarp 175 varžybų dalyvių pakilo į 21-ąją.