wizzards

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wizzards“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wizzards“.

Jonas Valančiūnas sugriebė jubiliejinį kamuolį

Toronto „Raptors“ ekipa su Jonu Valančiūnu namuose 131:112 (35:34, 38:23, 26:32, 32:23) nepaliko vilčių Orlando „Magic“ klubui, o lietuvis buvo per plauką nuo dvigubo dublio. Iš viso per 26 minutes JV pelnė 17 taškų (7/9 met.) ir atkovojo 9 kamuolius ir dukart prasižengė. Beje, kai Jonas Valančiūnas buvo aikštėje, Kanados klubas pelnė net 21 tašku daugiau nei varžovai. Tai – geriausias rezultatas komandoje. Beje, šiose rungtynėse JV sugriebė ir rekordinį 3000-ąjį kamuolį.
2017-03-28

Jono Valančiūno komanda neišlipa iš nesėkmių liūno

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio mačą Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas penktadienį svečiuose 20,3 tūkst.
2015-04-25

NBA ketvirtfinaliai: Jonas Valančiūnas rijo kartėlį, Donatas Motiejūnas šventė pergalę

Nesėkme Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių pradėjo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas. Antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempionais tapę „Raptors“ krepšininkai "šeštadienį savo aikštėje po pratęsimo 86:93 (23:19, 19:27, 14:19, 26:17) nusileido Vašingtono „Wizzards“ ekipai.