Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wilfriedas zaha“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wilfriedas zaha“.

Žiniasklaida: Mančesterio klubai sausį pasirengę plačiai atverti pinigines

Sausį „Premier“ lygoje atsivers žaidėjų perėjimo langas. Anglija jau dabar apaugusi gandais, o šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė abu Mančesterio klubai. Esą jie pasirengę išlaidauti. Nors „Southampton“ gynėjas Virgilas van Dijkas seniai siejamas su „Liverpool“, 26-erių olandą iš raudonųjų panosies gali pagriebti „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“. „Telegraph“ praneša, kad artėjama prie susitarimo. Mančesterio klubas pasirengęs sumokėti 60 milijonų svarų.
2017-12-26

„Premier“ lyga: pirmauja Mančesterio klubai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Šių komandų futbolininkai pirmauja čempionate. Lygos lyderių mūšį 1:0 (0:0) laimėjo „Manchester United“, namie įveikęs Londono „Tottenham Hotspur“. Pergalingą įvartį 81-ąją minutę įmušė Anthony Martialis, pasižymėjęs po Romelu Lukaku perdavimo.
2017-10-28

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

Spekuliacijos baigtos: grandų viliotas futbolininkas lieka „Crystal Palace“

Praėjusiame sezone daugelį klubų žavėjęs ir jų dėmesį traukęs Wilfriedas Zaha lieka Londono „Crystal Palace“. 24-erių futbolininkas padėjo parašą ant naujos penkerių metų sutarties. W. Zaha praėjusiame sezone per 35-erias rungtynes pelnė septynis įvarčius ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus. Futbolininko pasirodymai patraukė Londono „Tottenham Hotspur“ stratego Mauricio Pochettino dėmesį.
2017-05-26

„Crystal Palace“ sutriuškino „Hull City“ ir baigė jo odisėją „Premier“ lygoje

Pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos sekmadienio rungtynėse Londono „Crystal Palace“ namie 4:0 (2:0) sutriuškino „Hull City“. Pastarasis, likus vienam turui, nebeturi galimybių pakilti iš iškritimo zonos. Svečiai 3-ąją minutę grubiai suklydo. Į kamuolį nepataikė pora „Hull City“ futbolininkų. Tuo pasinaudojo Wilfriedas Zaha, pabėgęs nuo varžovų ir pelnęs lengvą įvartį. 34-ąją minutę skirtumą padvigubino Christianas Benteke, pasižymėjęs galva po Jasono Puncheono pakelto kampinio.
2017-05-14

„Arsenal“ toliau sminga – skaudžiai pralaimėjo „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ svečiuose gavo galingą antausį nuo vieno Anglijos „Premier“ lygos autsaiderių – to paties miesto „Crystal Palace“. Šeimininkai pirmadienį 32-ojo turo rungtynes laimėjo užtikrintai – 3:0 (1:0). „Crystal Palace“ aktyviau pradėjo rungtynes, bet nieko nepavojingo sukurti nepavyko. Apsiribota keliais perdavimais į baudos aikštelę. Pamažu iniciatyvą perėmė mačo favoritai – „Arsenal“ futbolininkai. Tačiau 17-ąją minutę į priekį išsiveržė šeimininkai.
2017-04-10

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Rusams – afrikiečių antausis

Penktadienį draugiškose rungtynėse Rusijoje vietos futbolininkai 0:2 (0:1) pralaimėjo Dramblio Kaulo Kranto rinktinei. 30-ąją minutę mačo įvarčių sąskaitą atidarė Jonathanas Kodjia. Futbolininkas fantastišku smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą (1:0). Afrikietis pasižymėjo po Wilfriedo Kanono perdavimo. 70-ąją minutę puikų slalomą pro varžovus surengė ir kamuolį vartų tinkle nutupdė Wilfriedas Zaha (2:0). Jam perdavimą atliko Cheickas Doukoure.