wigry

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wigry“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wigry“.

Vilniaus „Žalgiris“ sezoną pradėjo sunkia pergale

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo nelengvą pergalę pirmame šių metų kontroliniame susitikime. Žalgiriečiai po atkaklios kovos, vykusios „Sportimos“ manieže, 1:0 (1:0) įveikė taip pat 70-mečio jubiliejų šiais metais švenčiantį Suvalkų „Wigry“ klubą. Lenkijos antros pagal pajėgumą lygos atstovai neužsidarė prie savo vartų ir aikštės viduryje metė žalgiriečiams rimtą kovą.
2017-01-21

Vilniaus „Žalgirio“ gretose treniruojasi puolėjas Darvydas Šernas ir gynėjas iš Olandijos

Lietuvos futbolo čempionas ir pirmenybių lyderis Vilniaus „Žalgirio“ klubas įtemptai ruošiasi išvykai į Švediją, kur 2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos atrankos mače susitiks su FF „Malmo“ klubu. Pasiruošimo metu prie komandos treniruočių prisijungė ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės narys Darvydas Šernas bei Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) auklėtinis Donovanas Slijngardas. Pasak pranešimo, vasaros žaidėjų perėjimo laikotarpis žalgiriečiams – kaip niekada užimtas.
2015-07-01

„Vėtra“ kovą Europoje pradės be savo lyderių

Vilniaus „Vėtra“ šiandien pirmoji iš Lietuvos komandų pradeda Europos futbolo taurių varžybų sezoną – vilniečiai Liuksemburge žais UEFA Europos lygos pirmojo etapo pirmąsias rungtynes su Grevenmacho „Grevenmacher“ klubu. Abi komandos praėjusį sezoną savo šalių nacionaliniuose futbolo čempionatuose iškovojo bronzos medalius. „Apie varžovus žinome labai nedaug.