vtb kremlin cup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vtb kremlin cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vtb kremlin cup“.

Ričardas Berankis pateko į pagrindinį „Swiss Indoors Basel“ turnyrą Šveicarijoje

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis iškovojo kelialapį į pagrindinį „ATP 500“ serijos turnyrą Šveicarijoje. Lietuvis antrame atrankos varžybų etape nesunkiai nugalėjo penktojo šimtuko tenisininką Adrieną Bosselį rezultatu 6:2, 6:2. R.Berankis jau užsitikrino 20 ATP reitingo taškų bei vietą pagrindinėse varžybose, kurios prasidės pirmadienį. Šiame susitikime lietuvis laimėjo net 94 proc. savo pirmųjų padavimų, o varžovą palaužė keturis kartus.