vincentas aboubakaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vincentas aboubakaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vincentas aboubakaras“.

Kuriozinė situacija: pergalingą įvartį įmušęs Kamerūno puolėjas iškart išvytas iš aikštės

Brazilijos ir Kamerūno futbolo rinktinių susidūrime penktadienio vakarą nutiko kuriozinis incidentas. Mačą paskutinėmis minutėmis 1:0 laimėjo Kamerūnas, tačiau raudoną kortelę prieš save išvydo lemiamo įvarčio autorius Vincentas Aboubakaras. Puolėjas švęsdamas įvartį nusivilko marškinėlius ir pagal taisykles teisėjas jam privalėjo rodyti geltoną kortelę. Tai buvo antroji žaidėjo kortelė mače ir dėl to jis buvo išvarytas iš aikštės.
2022-12-03

Čempionų lygos savaitė: kurios komandos ketvirtfinalių duris pravers pirmosios?

Antradienį „Anfield“ ir „Parc des Princes“ stadionuose paaiškės pirmieji šio sezono UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyviai. Prie jų trečiadienį prisijungs dar dvi futbolo komandos. Kurios ekipos duris į kitą etapą pravers pirmosios? „Liverpool“ – „Porto“ Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse dvi komandos iškovojo pergales didžiausiais rezultatais – 5:0. Viena jų buvo „Liverpool“. Ji, skirtingai nei Miuncheno „Bayern“, tokį laimėjimą užfiksavo svečiuose.
2018-03-06

Vokiečiai laimėjo B grupę

Vokietijos rinktinė – FIFA konfederacijų taurės B grupės nugalėtoja. Vokiečiai sekmadienį 3:1 (0:0) nugalėjo Kamerūno futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Timo Werneris (66, 81 minutėmis). Įvarčius taip pat pelnė vokietis Keremas Demirbay (48 min.) ir kamerūnietis Vincentas Aboubakaras (78 min.). Afrikiečiai rungtynes baigė dešimtiese – 64-ąją minutę iš aikštės pašalintas Ernestas Mabouka. Kitame B grupės mače Čilės rinktinė 1:1 (0:1) sužaidė su Australijos komanda.
2017-06-25

Madrido "Real" ir FC Porto" klubai - UEFA Čempionų lygos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje

Antradienį sužaistos dvejos atsakomosios 2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės, po kurių vietas ketvirtfinalyje užsitikrino taurės savininkas Madrido "Real" (Ispanija) klubas ir "Porto" (Portugalija) vienuolikė.