vilniaus vra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus vra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus vra“.

„Baltrex-Šiaulių“ regbininkai iškovojo Europos klubų Čempionų taurės sidabrą

Savaitgalį Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame Europos regbio-7 klubų Čempionų taurės turnyre sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Tai – geriausias Šiaulių ekipos pasiekimas šio turnyro istorijoje. B grupėje šiauliečiai 14:17 (7:5) pralaimėjo Krasnojarsko „Krasny Yar“ (Rusija) komandai, bet vėliau 38:5 (24:0) nugalėjo Kišiniovo „Steaua“ (Moldova), 38:0 (19:0) sutriuškino „RC Helsinki“ (Suomija) klubą ir grupėje užėmė pirmąją vietą.
2018-05-14

Geriausias 2017 metų Lietuvos regbininkas – Karolis Navickas

Geriausiu 2017 metų Lietuvos regbininku išrinktas Karolis Navickas. 27-erių metų Prancūzijos USBPA komandai atstovaujantis lietuvis tokio pripažinimo susilaukė antrąjį kartą. Pirmąjį sykį K. Navickas geriausiu Lietuvos regbio žaidėju tapo 2015 metais. Balsavime, kuriame dalyvavo Lietuvos klubų treneriai, K. Navickas surinko 12 taškų.
2017-12-22

Marijampolėje paaiškės stipriausia Lietuvos moterų regbio-7 komanda

Sekmadienį Marijampolėje vyksiantis trečiasis regbio-7 turnyras nusipelniusiam treneriui Kostantui Radzevičiui atminti bus tarptautinis. Būtent šiame turnyre paaiškės stipriausia Lietuvos moterų komanda, nes pirmą kartą šios varžybos bus ir atviras Lietuvos čempionatas. Praėjusių metų Lietuvos čempionė Vilniaus VRA komanda į čempionatą deleguoja dvi ekipas. Joms iššūkį mes po metų pertraukos vėl susibūrusi Marijampolės ŽSM komanda.
2017-05-23

Baltijos regbio-7 taurę iškovojo „Klaipėdos kovas“

Savaitgalį Vilniuje vykusiame Baltijos regbio-7 taurės turnyre triumfavo „Klaipėdos kovo“ komanda. Vilniaus Vingio parko regbio stadione dėl taurės varžėsi septynios komandos, o prie jų prisijungė ir be konkurencijos dalyvavusi Europos čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė.
2017-05-16

Nesulaikoma Lietuvos jaunių regbio rinktinė sutraiškė latvius ir keliauja į aukštesnį divizioną

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė įspūdingai triumfavo Europos čempionato „Conference 1“ divizione ir iškovojo kelialapį į antrąjį pagal pajėgumą – „Trophy“ – divizioną. Lemiamose rungtynėse dėl pirmosios vietos lietuviai šeštadienį 29:7 (5:7) nugalėjo antroje pozicijoje likusią Latvijos komandą. Vilčių tapti diviziono nugalėtojais turėję latviai energingai pradėjo rungtynes ir 18-ąją min. pirmieji šiame čempionate sugebėjo prispausti kamuolį lietuvių įskaitiniame plote.