vfb stuttgart

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vfb stuttgart“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vfb stuttgart“.

Užtikrintai įveiktas atrankos turnyras teikia Rumunijai vilčių

Ketvirtfinalis 2000-siais – geriausias rumunų pasiekimas Europos čempionate. Į praėjusias senojo žemyno pirmenybes net nepatekę rumunai šiemet atrankos turnyro grupėje užėmė 2-ąją vietą, vos vienu tašku atsilikdama nuo pirmosios. Prancūzijoje rumunai pradės penktąjį savo Europos futbolo čempionatą. Kalbant apie labiausiai išsiskiriančius žaidėjus, ekspertai bendro susitarimo nepasiekia.
2016-05-31

„Bundesliga“ čempionate netikėtai suklupo Miuncheno „Bayern“

Trečiadienį Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse buvo sužaistos 7-ios 24-to turo rungtynės. „Bundesliga“ čempionate buvo užfiksuotos kelios staigmenos. Didžiausią staigmeną pateikė „Mainz“ ekipa. Mainco komanda išvykoje 2:1 (1:0) patiesė lygos čempionus, Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Iki šių rungtynių Miuncheno klubas „Bundesliga“ čempionate laimėjo visas 11 prieš tai žaistų rungtynių „Allianz“ arenoje.
2016-03-02

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau nepralaimi

13-ajame „Bundesliga“ ture eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarai išvykoje 3:1 nugalėjo „Schalke“ futbolinkus. Gynėjo pozicijoje žaidęs Davidas Alaba 9-ąją minutę po rikošeto išvedė „Bayern“ klubą į priekį. Visgi pranašumu svečiai ilgai nesidžiaugė, mat jau 17-ąją minutę dvidešimtmetis Maxas Meyeris puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį . Antrasis kėlinys priklausė Miuncheno klubui, o 69-ąją minutę po Arjeno Robbeno perdavimo Javi Martinezas išvedė „Bayern“ klubą į priekį.
2015-11-21

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau šluoja visus iš kelio

Vokietijos Bundes lygoje ir toliau nesustabdomai žygiuoja Miuncheno „Bayern“ klubas. Šįkart Vokietijos čempionai 4:0 sutriuškino „Vfb Stuttgart“ ekipą. Pepo Guardiolos auklėtiniai antradienį Čempionų lygoje 5:1 sutriuškino Londono „Arsenal“ klubą, o nacionalinėse pirmenybėse tempo net nepristabdė. 11-ąją minutę Arjenas Robbenas išvedė Miuncheno klubą į priekį po puikios kontraatakos.
2015-11-07

„FC Koeln“ futbolininkus treniruos Zvonimiras Soldo

Buvęs Kroatijos futbolo rinktinės žaidėjas Zvonimiras Zvonimir Soldo tapo naujuoju Vokietijos komandos „FC Koeln“ vyriausiuoju treneriu. Jis pakeitė Kristofą Daumą (Christoph Daum), kuris dirbs Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) kube. 41-erių metų Z. Soldas pasirašė dvejų metų sutartį. 1996-2006 metais jis rungtyniavo „VfB Stuttgart“ komandoje. Praėjusį sezoną Z. Soldas treniravo Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) ekipą.
2009-06-12

Mario Gomezas pereina į „Bayern“

Vokietijos futbolo rinktinės ir „VfB Stuttgart“ klubo žaidėjas Mario Gomezas sutiko nuo kito sezono atstovauti Miuncheno „Bayern“ komandai. Anot Vokietijos žiniasklaidos, „Bayern“ už puolėją sumokės apie 30 mln. eurų. 23-ejų metų M. Gomezas, kurio tėvas yra ispanas, o mama - vokietė, šį sezoną Štutgarto ekipai pelnė 24 įvarčius.
2009-05-26

UEFA taurėje – CSKA ekipos lygiosios ir „Sampdoria“ pralaimėjimas

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų šešioliktfinalio pirmosiose rungtynėse trečiadienį 2005 metų šių varžybų nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Birmingemo „Aston Villa“ (Anglija) futbolininkais. Lietuvis dėl kortelių limito rungtyniauti negalėjo. 14-ąją min. svečius į priekį išvedė Vagneris Lovas. Tai buvo devintasis brazilo įvartis šio sezono UEFA taurės varžybose. 69-ąją min.
2009-02-19

M. Stankevičiaus klubas įveikė „Sevillą“ ir pateko į kitą UEFA taurės etapą

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, turo rungtynėse C grupėje ketvirtadienį Genujos „Sampdoria“ (Italija), kuriai atstovauja Marius Stankevičius, namuose 1:0 (0:0) įveikė „FC Sevilla“ (Ispanija) futbolininkus ir pateko į šešioliktfinalį. Vienintelį įvartį 75-ąją min. įmušė Džonatanas Botinelis. Jis aikštėje pasirodė po keitimo 62-ąją min. M. Stankevičius jau per teisėjo pridėtą laiką pakeitė Klaudijų Belučį.
2008-12-19

UEFA taurėje – skaudūs antausiai „Sampdoria“ ir „Spartak“ komandoms

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų ketvirtojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Genujos „Sampdoria“ (Italija), kuriai atstovauja Marius Stankevičius, svečiuose 0:3 (0:3) pralaimėjo Liežo „Standard“ (Belgija) futbolininkams. Lietuvis žaidė iki 65-osios min. Nugalėtojams įvarčius pelnė Igoris de Kamargas (23 min.), Ogučis Onjevu (35) ir Milanas Jovanovičius (43). Trečiąją pergalę per tris mačus iškovojusi „Standard“ ekipa užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.
2008-12-04

Ištraukti UEFA taurės turnyro grupių varžybų burtai

Šiandien Šveicarijos mieste Nione buvo ištraukti UEFA taurės turnyro grupių varžybų burtai, kurie 40 komandų suskirstė į aštuonias grupes. 2005 metų šio turnyro nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, žais H grupėje kartu su La Korunjos „Deportivo“ (Ispanija), Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija), „AS Nancy“ (Prancūzija) ir Poznanės „Lech“ (Lenkija) komandomis.