vesta ambrazaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vesta ambrazaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vesta ambrazaitė“.

Iglė išbandė biatloną: šaudymo rezultatai nustebino net trenerį

Druskininkuose praūžęs LTeam olimpinis žiemos festivalis daugelį privertė gerokai pakoreguoti savo nuomonę apie žiemos sportą. Tūkstančiai dalyvių ir žiūrovų užplūdo Druskininkų gatves, o kuo užsiimti rado visi – nuo mažiausio iki vyriausio. Išbandyti didžiausią festivalio iššūkį – multisporto varžybas „Winter Challenge“ pasiryžo ir ekstremalaus sporto mėgėjas, TV laidų vedėjas Mindaugas Ponomariovas. Kaip jam seksis, pamatysite šeštadienį 16 val.
2017-02-10

Naktis priklausė moterims: bėgo ir garsios šalies damos

Bėgimui neabejingos moterys šeštadienio vakarą rinkosi į Vilniaus rotušės aikštę – čia vyko jau 4-asis naktinis „Nike“ moterų bėgimas. Iš viso gražiausiomis sostinės gatvėmis bėgo 2 tūkst. moterų. Vienodais marškinėliais pasipuošusios moterys nestokojo geros nuotaikos ir drąsiai teigė – tai buvo geriausias vasaros uždarymo vakarėlis.
2016-08-28

Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse nugalėjo latviai

Savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas ilgojoje ir estafečių trasose. Šiose varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos orientavimosi sporto nacionalinės rinktinės. Kiekvienai iš šalių atstovavo po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir Elito vyrų ir moterų grupes.
2008-05-12

Sėkmingi lietuvių startai Baltijos orientavimosi sporto čempionate Estijoje

Po 56 sportininkus, kurie buvo suskirstyti į 14, 16, 18, 20 metų amžiaus bei elito vyrų ir moterų grupes dalyvavo savaitgalį Estijoje vykusiose Baltijos šalių orientavimosi sporto pirmenybėse.Šeštadienį ilgosios trasos varžybose antras tarp keturiolikmečių buvo Paulius Kokanka, čempione tarp šešiolikmečių merginų tapo Vesta Ambrazaitė, o antrąją vietą užėmė Joana Česnaitė.Vaikinų (16 metų) grupėje čempionu tapo Karolis Lazdauskas, o tarp aštuoniolikmečių merginų nugalėjo Teklė Emilija Gvildytė.