vasilijus burakinskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vasilijus burakinskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vasilijus burakinskis“.

Lietuvos tinklinio čempionato finalai drebins Šiaulių areną

Savaitgalį Šiaulių areną sudrebins Lietuvos tinklinio čempionato finalai. Būtent čia pirmenybių medalius išsidalys pajėgiausios Lietuvos vyrų ir moterų komandos. Vyrų čempionato finale laukiama intriguojanti kova tarp „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ komandų. Šiame sezone abi komandos iškovojo po vieną trofėjų – vilniečiai laimėjo Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Supertaurę, o šiauliečiai atsirevanšavo kovoje dėl LTF Didžiosios taurės.
2017-04-05

Vilniaus ir Šiaulių klubai – per žingsnį nuo Lietuvos tinklinio čempionato finalo

Sekmadienį sužaistose Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynėse antrąsias pergales iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubai.
2017-03-27

Dėl Lietuvos moterų tinklinio čempionato aukso kausis Kauno ir Jonavos komandos

Po šeštadienį sužaistų antrųjų Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad balandžio 8–9 dienomis Šiaulių arenoje vykstančiuose finaluose dėl aukso medalių kovos „Kauno-ASU“ ir Jonavos „Achemos-KKSC“ ekipos. Pirmą kartą Baltijos čempionėmis tapusios kaunietės išvykoje 3-0 (25:23, 25:14, 25:11) nugalėjo Vilniaus „SM Tauro-Claire-VTC“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. „Nusiteikimas buvo, tačiau sunku iš naujo viską pradėti.
2017-03-26

„Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ tinklininkai žengė didelį žingsnį savo tikslo link

Savaitgalį vykusiose „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygos rungtynėse Lietuvos klubai iškovojo tris pergales iš keturių galimų. Abejas rungtynes namuose laimėjo ir trokštamą ketvirtąją poziciją reguliariajame sezone sustiprino Lietuvos čempionė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ekipa. Ketvirtoji vieta suteiktų savo aikštės pranašumą ketvirtfinalio serijoje.
2017-02-27

Lietuvos tinklininkus Baltijos lygoje savaitgalį tenkins tik pergalės

Priešpaskutinis „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygos savaitgalis bus labai svarbus abiems Lietuvos klubams. „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ tinklininkai sieks išsaugoti ketvirtąją vietą, suteikiančią namų aikštės pranašumą ketvirtfinalyje, o Šiaulių „Elga-Master Idea-SM Dubysa“ tęs kovą dėl vietos atkrintamosiose varžybose.