valerija keda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valerija keda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valerija keda“.

Lietuvių pasirodymai Europos jaunimo festivalyje tęsiasi

Trečiąją Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio Erzurume dieną apmaudžiai lietuviams pasibaigė greitojo čiuožimo trumpuoju taku finalas. Jame Salvijus Ramanauskas, susidūręs su Prancūzijos sportininku, griuvo ir buvo diskvalifikuotas. Galingai startavęs lietuvis laimėjo savo grupės atrankos čiuožimą, o pusfinalyje užėmė antrą vietą ir pateko į A finalą. Finale likus vos vienam ratui, Salvijus Ramanauskas čiuožė trečioje pozicijoje, tačiau jo viltis iškovoti medalį sužlugdė diskvalifikacija.
2017-02-15

Galingas Salvijaus Ramanausko startas Europos jaunimo festivalyje

Lietuvos jaunimo rinktinės vėliavnešys Salvijus Ramanauskas Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Erzurume (Turkija) pateko į finalą. Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovas 1500 m distancijoje su 2 min. 21,342 sek. rezultatu ne tik laimėjo savo grupės atrankos čiuožimą, bet ir parodė pirmą rezultatą iš visų 28 dalyvių. Pirmame pusfinalyje Salvijus Ramanauskas su 2 min. 53,472 sek. rezultatu finišavo antras, nusileidęs italui Spechenhauseriui Lucai (2 min. 53,327 sek.
2017-02-15

Lietuviai startavo Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

Pirmadienį, vasario 13 dieną, Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Erzurume (Turkija) startavo Lietuvos slidininkai bei dailiojo čiuožimo atstovė. Vaikinų grupėje 7.5 kilometrų slidinėjimo klasikiniu stiliumi distancijoje 23 vietą užėmė Ąžuolas Bajoravičius (19:31,29 sek.), o Deimantas Kliševičius buvo 34-tas (20:29,5 sek.) tarp 51 finišavusio slidininko.