v. valys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. valys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. valys“.

„Baltrex-Šiaulių“ regbininkai iškovojo Europos klubų Čempionų taurės sidabrą

Savaitgalį Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame Europos regbio-7 klubų Čempionų taurės turnyre sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Tai – geriausias Šiaulių ekipos pasiekimas šio turnyro istorijoje. B grupėje šiauliečiai 14:17 (7:5) pralaimėjo Krasnojarsko „Krasny Yar“ (Rusija) komandai, bet vėliau 38:5 (24:0) nugalėjo Kišiniovo „Steaua“ (Moldova), 38:0 (19:0) sutriuškino „RC Helsinki“ (Suomija) klubą ir grupėje užėmė pirmąją vietą.
2018-05-14

Regbio pasaulį sudrebinę lietuviai: žaistume ir toliau, bet pinigų kitoms rinktinėms nėra

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė sudrebino regbio pasaulį, be didesnio vargo laimėdama Europos čempionato „Conference 1“ divizioną ir patekdama į antrąjį pagal pajėgumą – „Trophy“. Pusė šios komandos galės prisijungti nebent prie nacionalinės rinktinės – finansiniai Lietuvos regbio federacijos (LRF) ištekliai neleidžia žaisti kitų amžiaus grupių komandoms.
2017-04-26

Lietuvos jaunių regbio rinktinė intensyviai ruošiasi Europos čempionato kovoms

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio rinktinė tęsia pasiruošimą atsinaujinusiam Europos čempionatui, kuris balandžio mėnesį vyks Prancūzijoje. Anksčiau Europos jaunių čempionatai vykdavo atkrintamųjų varžybų sistema, tačiau šiais metais nuspręsta suskirstyti komandas į grupes. Lietuviai, treniruojami Vidmanto Valio ir Rimanto Zeringio, Prancūzijoje žais „Conference 1“ divizione, o jų varžovėmis bus Andoros, Latvijos ir Danijos komandos.
2017-03-27

Lietuvos regbio čempionate triumfavo "VRA-Tomosta"

Savaitgalį pasibaigusiame Lietuvos regbio čempionate triumfavo Vilniaus "VRA-Tomostos" klubas. Vilniečiai laimėjo visas penkerias rungtynes. Paskutinėse rungtynėse "VRA-Tomostos" ekipa Jonavoje 42:7 (21:7) nugalėjo Kauno "Tauro-Brum Brum" ekipą, kuri nepasinaudojo proga pasidabinti Lietuvos pirmenybių medaliais ir su dviem pergalėmis liko ketvirtoje pozicijoje. "VRA-Tomosta" prieš dvejus metus triumfavo Lietuvos čempionato I divizione, bet praėjusiais metais turėjo tenkintis antrąja vieta.