v. blekaitį

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. blekaitį“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. blekaitį“.

Vytautas Lalas – stipriausias Lietuvos galiūnas

Šeštadienį Trakuose vykusiame Lietuvos galiūnų čempionato finale nugalėtoju tapo Vytautas Lalas. 33-ejų mažeikiškis triumfavo visose penkiose finalo rungtyse. Jam vietą užleido ir antroje pozicijoje liko 2015 ir 2014 m. čempionas birštonietis Vidas Blekaitis. Trečiąją vietą užėmė po dvejų metų pertraukos į čempionatą grįžęs marijampolietis Saulius Brusokas. Finale varžėsi 10 sportininkų, penktadienį vykusiose atrankos varžybose iškovojusių teisę varžytis su stipriausiais šalies galiūnais.
2016-05-29

Galiūnų turnyro Marijampolėje nugalėtojas paaiškėjo tik po paskutinės rungties

Šeštadienį Marijampolėje 23-ą kartą vykusio tarptautinio galiūnų turnyro nugalėtojas paaiškėjo tik pasibaigus paskutinei rungčiai. Pagrindinis šio renginio organizatorius žinomas praeityje Sūduvos kraštą garsinęs Lietuvos galiūnas ir rekordininkas, pats šiose varžybose penkis kartus laimėjęs Alvydas Kirkliauskas pasidžiaugė, kad jo pažadas sudominti žiūrovus ir išlaikyti intrigą iki pat renginio pabaigos, pasiteisino su kaupu.