Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tyleris honeycuttas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tyleris honeycuttas“.

Paviešino vaizdo įrašą, kuriame – nusišovusio Eurolygos žaidėjo drama su policija

Liepos pradžioje krepšinio pasaulį sukrėtė buvusio Maskvos srities „Chimki“ krepšininko Tylerio Honeycutto gyvenimo drama, kai šis apšaudė JAV policininkus ir galiausiai nusišovė. JAV pareigūnai nusprendė išplatinti šio incidento vaizdo įrašą, kuriame galima išgirsti T.Honeycutto mamos pagalbos skambutį ir įvykius iš krepšininko namų. Įraše matoma, jog policija bandė derėtis su Eurolygoje ne vienerius metus žaidusiu aukštaūgiu, tačiau šis paleido šūvius pro savo namų langą.

Žuvusio „Chimki“ lyderio mama: mano vaiką nušovė

Nors Los Andželo policija pranešė, kad Maskvos srities „Chimki“ lyderis Tyleris Honeycuttas nusišovė, krepšininko mama Lisa pateikė priešingą versiją. Pasak L. Honeycutt, jos sūnui žūties dieną reikėjo pagalbos. Sportininkas buvo labai nusiminęs ir nusivylęs, nes norėjo grįžti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA), bet po magnetinio rezonanso tyrimo paaiškėjo, kad T. Honeycuttas dėl kelio problemų negalės žaisti Vasaros lygoje. „Įspėjau, kad jei bus agresyvus, kviesiu policiją.
2018-07-08

Policija pranešė, kad į pareigūnus šaudęs vyras – negyvas

Los Andželo policija tviteryje pranešė, kad policininkus apšaudęs, o vėliau namuose užsibarikadavęs buvęs UCLA universiteto ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas rastas negyvas. Nors policija informacijos apie asmens tapatybę nepateikia, ABC7 skelbia, kad tai – Maskvos srities „Chimki“ lyderis Tyleris Honeycuttas. Los Andželo priemiestyje esantį namą buvo apsupę ginkluoti specialiųjų operacijų pareigūnai. Jie ėmėsi šturmo. Prieš tai evakuota apie 30 aplinkinių gyventojų.
2018-07-07

„Žalgirio“ kapitonas bandė kalbėtis su nepagarbiu varžovu, bet atsakymas nustebino

Paulius Jankūnas po Kauno „Žalgirio“ (13-9) pralaimėjimo Eurolygo Maskvos srities „Chimki“ (13-9) ekipai 74:84 bandė kalbėtis su nepagarbiai pasielgusiu Tyleriu Honeycuttu, bet išgirdo nuostabą sukėlusį atsakymą. Žalgiriečiai paskutinėje atakoje jau nesigynė, bet varžovas vis tiek metė ir pataikė tritaškį. „Skauda, mes nesigynėme ir jam sakiau, kad jis neturėtų tokių metimų mesti. Jis kalbėjo apie taškų skirtumą, bet jie mus du kartus įveikė ir taškų skirtumas nelabai svarbus.
2018-02-09

Galingas Artūro Gudaičio žaidimas pergales neatnešė

Artūras Gudaitis sužaidė galingas rungtynes, surinko 27 naudingumo balus, bet tai pergalės Milano „AX Armani“ neatnešė. Italijos komanda namie 102:111 (26:30, 24:27, 20:26, 32:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Svečiai dominavo visą mačą. Abi ekipos gerai atakavo iš toli. „Maccabi“ pataikė devynis tritaškius iš 14 (64 procentai), „AX Armani“ – 12 iš 24 (50 proc.). A. Gudaitis per 24 minutes pelnė 18 taškų, pataikęs visus šešis dvitaškius.
2018-01-27

„Barcelona“ pralaimėjimų seriją nutraukė Rusijoje

„Barcelona“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją. Katalonijos komanda penktadienį svečiuose 79:65 (25:15, 11:17, 21:25, 22:8) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie 3-ąją minutę pirmavo 8:5. Vėliau iniciatyvą priklausė Ispanijos ekipai. Ji antrojo kėlinio pradžioje buvo priekyje 27:15. Nors „Chimki“ trečiojo ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą, „Barcelona“ paskutiniajame ketvirtyje spurtavo 14:0 ir nugalėjo.
2017-12-29

Antrojoje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olympiakos“ traukinys nuvažiavo į finalo ketvertą

Pirėjo „Olympiakos“ tapo paskutiniąja Eurolygos finalo ketverto dalyve. Ji penktosiose ketvirfinalio serijos rungtynėse namie 87:78 (25:21, 12:20, 26:17, 24:20) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ir triumfavo 3:2. Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes bei pirmavo 12:5 (4 minutė). „Anadolu Efes“ antrajame kėlinyje pasivijo varžovus – 25:25 (12 min.), o po pirmosios mačo dalies buvo priekyje 41:37. Itin svarbi rungtynių atkarpa – trečiojo kėlinio pradžia. Ją „Olympiakos“ laimėjo 9:0 (46:41 – 23 min.
2017-05-02

„Anadolu Efes“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

Stambulo „Anadolu Efes“ laimėjo varžovų tvirtovėje ir išlygino Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą – 1:1. Turkai Graikijoje 73:71 (23:22, 14:22, 14:10, 22:17) palaužė Pirėjo „Olympiakos“. Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir 2-ąją minutę pirmavo 8:2 (2 minutė). 17-ąją minutę rezultatas buvo lygus (33:33). „Olympiakos“ bemat išsiveržė į priekį ir 20-ąją minutę įgijo rekordinį pranašumą – 44:37. Pirėjo krepšininkai pirmavo ir trečiajame kėlinyje. Ketvirtasis vyko permainingai.
2017-04-21

Eurolygoje – sunki Jono Mačiulio klubo pergalė ir gera „Olympiacos“ pradžia

Trečiadienį tęsėsi Eurolygos ketvirtfinalio kovos. Pirmąsias pergales šventė Pirėjo „Olympiakos“ ir Madrido „Real“. Eurolygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Madrido „Real“ namuose 83:75 (16:24, 20:13, 25:16, 22:22) įveikė Stambulo „Daruššafaka“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0. Jonas Mačiulis per 15 minučių pelnė 3 taškus (1/1 tritašk.), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir du kartus prasižengė.
2017-04-20

Ar Eurolygos ketvirtfinalis pateiks staigmenų?

Šiandien startuoja Eurolygos atkrintamosiose varžybos. Po jų paaiškės, kurios komandos žengs į finalo ketvertą. Portalas tv3.lt pristato ketvirtfinalio poras. Madrido „Real“ – Stambulo „Darussafaka“ Nors „Darussafaka“ reguliariajame sezone užėmė tik 8 vietą, o „Real“ 1-ąją, ji namie nukovė „karalius“ 81:68. Tiesa, tame mače dėl traumų nerungtyniavo vieni „Real“ lyderių Sergio Llullas ir Anthony Randolphas. Abi ekipos panašios tuo, jog žaidžia greitą krepšinį.