tušlaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tušlaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tušlaitė“.

„Darbininkės“ vaidmenį gavusi Daiva Tušlaitė padėjo komandai įsisprausti tarp prizininkų

2015 ir 2016 metų Lietuvos dviračių pelnto grupinių lenktynių čempionė Daiva Tušlaitė jau pradėjo naująjį sezoną. Australijoje surengtose daugiadienėse lenktynėse „Santos Women's Tour“ (UCI II kategorija) 30-metė lietuvė užėmė 42-ą vietą, o jos komandos draugės visuose keturiuose etapuose pateko tarp prizininkių.
2017-01-18

Lietuvos dviračių plento čempionato grupines lenktynes laimėjo Ramūnas Navardauskas

Ignalinoje surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Inpa-Bianchi-Giusfredi“), o tarp vyrų pergalę iškovojo praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas Ramūnas Navardauskas („Cannondale“). Abu šalies čempionai dalyvaus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. D.Tušlaitė agpgynė čempionės titulą, o R.Navardauskas šalies grupinių lenktynių čempionu tapo po penkerių metų pertraukos. D.Tušlaitė 120 km nuvažiavo per 3 val.
2016-06-27

Ignalinoje lenktyniaus geriausi šalies dviratininkai

Birželio 26-28 dienomis Ignalinoje vyks Lietuvos dviračių plento čempionatas. Pastarąjį kartą dviratininkai dėl šalies čempionato medalių šiame mieste kovojo 2009 metais. Penktadienį nuo 15.00 val. vyks veteranų, jaunių merginų ir vaikinų bei moterų ir vyrų pavienio starto lenktynės, šeštadienį nuo 10.00 val. – jaunių merginų ir vaikinų, o sekmadienį nuo 10.00 val. – veteranų, moterų ir vyrų grupinės lenktynės. Čempionate dalyvaus beveik 200 dviratininkų.
2015-06-26

Dviračių treko varžybose Graikijoje pirmąsias dvi vietas pasidalino lietuvės

Lietuvos treko dviratininkei Aušrinei Trebaitei savaitgalį vykusiose Atėnų „Grand Prix 2014“ dviračių treko varžybose omniumo rungtyje nebuvo lygių. Dviratininkė tapo varžybų, kuriose dalyvavo aštuonių šalių sportininkai, nugalėtoja, o kita lietuvė – Daiva Tušlaitė – toje pačioje omniumo rungtyje užėmė antrą vietą, teigiama pranešime spaudai. 25 metų A. Trebaitė laimėjo net 4 rungtis iš 6 ir surinko 9 taškus. 27 metų D. Tušlaitė surinko 14 taškų.