Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas baracevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas baracevičius“.

Lietuvos sporte – dar vienas dopingo atvejis: nubaustas kokainą vartojęs imtynininkas

Lietuvos antidopingo agentūra trečiadienį pranešė apie dar vieną dopingo atvejį. Skelbiama, kad šįkart vėl bausmės sulaukė imtynininkas. Kaip rašoma agentūros pranešime, sportininko mėginyje nustatyta draudžiamoji medžiaga – kokainas. „Diskvalifikuotas sportininkas Tomas Baracevičius (Imtynės), kuris pažeidė taisyklių 2.1 punktą, t.y. sportininko mėginyje nustatyta draudžiamoji medžiaga - kokainas. Skirta sankcija: 3 mėnesių diskvalifikacija.
2024-03-28

Tomas Baracevičius – tarptautinio imtynių turnyro Estijoje nugalėtojas

Viljandyje (Estija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas Estijos imtynininko Kullo Koivo atminimui. 1992 metų Barselonos olimpinių žaidynių dalyvis, dvidešimtmetis K.Koivo tuomet tenkinosi kuklia 11 vieta, tačiau jau po keturių metų Atlantoje estas svorio kategorijoje iki 68 kilogramų laimėjo keturias dvikovas ir užėmė septintą vietą. Tai geriausias Estijos laisvųjų imtynių atstovo pasiekimas olimpinėse žaidynėse po šalies nepriklausomybės atkūrimo.
2015-04-18

T. Barevičius ir A. Chaldejevas – turnyro Baltarusijoje nugalėtojai

Gardine (Baltarusija) vykusiame 20-ajame I. Jolkino vardo jaunių laisvųjų imtynių turnyre nugalėtojų titulus iškovojo Lietuvos atstovai Tomas Baracevičius ir Artiomas Chaldejevas. Svorio kategorijoje iki 42 kg vilkaviškietis T. Baracevičius nugalėjo keturis varžovus ir turnyre Gardine triumfavo antrus metus iš eilės. Šioje svorio kategorijoje kitas vilkaviškietis - Rokas Neiberka užėmė trečiąją vietą. A. Chaldejevas buvo nenugalimas "svoryje" iki 63 kg.