tobiasas hegevaldas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tobiasas hegevaldas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tobiasas hegevaldas“.

Lietuvis „Formulės-2“ etape – ketvirtas

Lietuvos autolenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas sekmadienį Ispanijoje vykusiame „Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato paskutiniajame, 16-ajame, etape (20 ratų; 93,1 km) finišavo ketvirtas ir pelnė penkis įskaitinius taškus. 19-metis lietuvis startavo iš šeštosios pozicijos ir jau pirmajame posūkyje aplenkė du varžovus. Tačiau aukščiau pakilti K. Vasiliauskui nebepavyko. Pasakodamas apie lenktynių eigą, Kazimieras džiaugėsi geru startu.
2009-11-01

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ etape – septintas

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato šeštajame etape Belgijoje sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė septintąją vietą ir pelnė du įskaitinius taškus. Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 15 ratų po 7 km nuvažiavo per 33 min. 4,856 sek. (vid. greitis - 190,5 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +6,855 sek.), trečias - kanadietis Robertas Vikensas (Robert Wickens, +8,878 sek.
2009-06-28

K. Vasiliauskas „Formulės-2“ etape – dešimtas

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato penktajame etape Belgijoje šeštadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė 10-ąją vietą ir įskaitinių taškų nepelnė. Nugalėjo vokietis Tobiasas Hegevaldas (Tobias Hegewald). Jis 11 ratų po 7 km nuvažiavo per 25 min. 59,481 sek. (vid. greitis - 177,8 km/h). Antras finišavo Ispanijos atstovas Endis Sučekas (Andy Soucek, +4,149 sek.), trečias - serbas Milošas Pavlovičius (+7,896 sek.). K. Vasiliauskas nuo nugalėtojo atsiliko 36,39 sek.