titans cup

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „titans cup“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „titans cup“.

Londono lietuvių akivaizdoje – triuškinama „Žalgirio“ pergalė

Kauno „Žalgiris“ laimėjo parodomąsias draugiškas rungtynes Londone – penktadienį 87:61 (16:17, 26:11, 22:19, 23:14) sutriuškino Torūnės „Polski Cukier“ ir iškovojo „Titans Trophy“ taurę. Mačas permainingai vyko pusantro kėlinio. 14-ąją minutę komandas skyrė taškas – 23:22. Pirmajame kėlinyje įsiminė du galingi žalgiriečių dėjimai – Brandono Davieso ir Axelio Toupane’o. Antrojo ketvirčio viduryje spurtavęs „Žalgiris“ po ketvirčio pirmavo 42:28. Po pertraukos lietuviai didino persvarą.
2017-09-22

Nesklandumai Londone – rungtynių startas vėluos

Realu, kad „Titans Cup“ rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Torūnės „Polski Cukier“ laiku neprasidės. tv3.lt žiniomis, mačo dalyvius sugaišino Londono kamščiai. Planuojamas mačo startas – 21.30 val. Oficialiai rungtynės turėjo prasidėti 21 val. Susitikimą tiesiogiai transliuos TV6 televizija ir tv3.lt.