tinas jedvajus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tinas jedvajus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tinas jedvajus“.

„Bayern“ stringa ir toliau – neįveikė dešimtiese žaidusio lygos vidutinioko

Pastaruoju metu buksuojantis Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ stringa ir toliau – šeštadienį „Bundeslygos“ 29-ojo turo rungtynėse svečiuose neįveikė daugiau kaip pusvalandį dešimtiese žaidusio Lėverkuzeno „Bayer“. Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0. „Bayer“ nuo 59-osios minutės žaidė mažumoje, kai antrąjį geltoną kortelę prieš save išvydo kroatas Tinas Jedvajus.
2017-04-16

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.