timo werneris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „timo werneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „timo werneris“.

Projektas nepasiteisino: Timo Werneris sugrįžta rungtyniauti į „RB Leipzig“

Už 53 mln. eurų prieš dvejus metus Londono „Chelsea“ iš „RB Leipzig“ įsigytas 26-erių puolėjas Timo Werneris grįš rungtyniauti į ekipą, kurioje praleido 4 geriausius karjeros metus. „Sky Sport“ žurnalistas Florianas Plettenbergas skelbia, kad vokietis į „RB Leipzig“ grįš ne nuomos pagrindais, o bus atliktas nuolatinis perėjimas. Apie tai sekmadienį skelbia ir garsus futbolo žurnalistas Fabrizio Romano.
2022-08-07

Madrido „Real“ svarsto galimybę įsigyti puolėją Wernerį

Madrido „Real“ svarsto galimybę įsigyti Londono „Chelsea“ puolėją Timo Wernerį. Prieš naują sezoną Madrido klubas gali likti su vienu puolėju – Karimu Benzema, jeigu visi jo „dubleriai“ paliks komandą. Todėl klubas jau domisi T.Werneriu, kurio ateities komandoje nemato „Chelsea“ strategas Thomasas Tuchelis. „Mundo Deportivo“ praneša, kad ispanai netrukus gali pateikti pasiūlymą.
2022-07-29

„Chelsea“ strategą įsiutino neįskaitytas Timo Wernerio įvartis: „Man tai nesuprantama“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus. Iki 84-os min. rezultatas dar buvo lygus (1:1), bet tada „Chelsea“ per 5 min. atkarpą įmušė 2 įvarčius ir išplėšė pergalę. Tiesa, rungtynių pabaiga „Chelsea“ galėjo būti ir lengvesnė, jei ne 41-ą minutę neįskaitytas Timo Wernerio įvartis. „Chelsea“ tuomet rezgė ilgą ataką ir po trečio perdavimo į baudos aikštelę T.Werneris įmušė galva.
2021-10-03

PČ atranka: Lenkijos akibrokštas, gėdingas ispanų poelgis ir Wernerio „kliūrka“

Pasaulio futbolo čempionato atrankos Europos zonoje trečiadienį buvo sužaista net 15 mačų, kuriuose įdomybių tikrai netrūko. Prieš rungtynes su Lenkija Anglijos rinktinės futbolininkai neatsisakė tradicijos ir atsiklaupė, taip išreikšdami solidarumą kovoje su rasizmu. Tuo tarpu visi lenkai liko stovėti ir vietoj to sugalvojo savo gestą – pirštu bedė į marškinėlių rankovę, ant kurios buvo užrašas, reikalaujantis pagarbos.
2021-04-01

Draugiškose rungtynėse – lygiųjų virtinė

Antradienį sužaista nemažai draugiškų futbolo rungtynių. Anglijoje nerezultatyviomios lygiosiomis išsiskyrė vietos ir Brazilijos rinktinės – 0:0. Leirijoje 1:1 (1:1) baigėsi portugalų bei amerikiečių susitikimas. Šeimininkų gretose pasižymėjo Vitorino Antunesas (31 minutė), svečių – Westonas McKennie (21 min.). Kelne 2:2 (0:1) sužaidė vokiečiai ir prancūzai. Vokiečiams įvarčius pelnė Timo Werneris (56 min.) bei Larsas Stindlas (93 min.
2017-11-15

Čempionų lyga: „Real“ neturėjo jokių šansų Londone, „Borussia“ nenugalėjo Kipro komandos

Trečiadienį netikėčiausi UEFA Čempionų lygos rezultatai užfiksuoti H grupėje. Titulą ginantis Madrido „Real“ neturėjo jokių šansų Londone, o Dortmundo „Borussia“ futbolininkai namie nelaimėjo prieš Kipro komandą. „Real“ 1:3 nusileido Anglijos vicečempionams – Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkams. Dubliu pasižymėjo Dele Alli. „Tottenham Hotspur“ užsitikrino vietą Čempionų lygos aštuntfinalyje. „Borussia“ namie neišsaugojo persvaros ir 1:1 sužaidė su Nikosijos APOEL.
2017-11-01

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

Anglų ir škotų pergalės lietuvių grupėje, C – vokiečių šou

Pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre Lietuvos rinktinės F grupėje pirmadienį pergales iškovojo anglai ir škotai. Anglijos komanda namie 2:1 (1:1) nugalėjo slovakus. Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu – 3-ąją minutę pasižymėjo Stanislavas Lobotka. 37-ąją rezultatą išlygino Ericas Dieras, o 59-ąją anglų pergalę lėmė Marcuso Rashfordo įvartis. Škotijos rinktinė savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš Maltos futbolininkus.
2017-09-05

Anglai sumušė Maltos futbolininkus, danai – Lenkijos

Penktadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose pergales vienodais rezultatais iškovojo anglai bei danai. Anglijos rinktinė F grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos komanda, svečiuose 4:0 (0:0) sutriuškino Maltos futbolininkus. Du įvarčius pelnė Harry Kane’as (53, 92 minutės), po vieną – Ryanas Bertrandas (86 min.) ir Danny Welbeckas (91 min.). F grupėje slovakai namie 1:0 (0:0) nugalėjo slovėnus. 81-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Slovėnijos rinktinės narys Miha Mevlja.
2017-09-02

Vokiečiai be vargo žengė į finalą

Jei Čilės rinktinė kelią į FIFA konfederacijų taurės finalą prasibrovė 11 metrų baudinių serija, Vokietijos komanda pusfinalyje nepervargo. Vokiečiai ketvirtadienį 4:1 (2:0) sutriuškino meksikiečius. Vokietijos rinktinė kelią į finalą nusitiesė kone per pirmąsias aštuonias pusfinalio minutes. 6-ąją, po Benjamino Hendrichso perdavimo iš dešinės, kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė už baudos aikštelės buvęs Leonas Goretzka. Saugas po dviejų minučių pasiekė ir dublį.