tanelis sokkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tanelis sokkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tanelis sokkas“.

Estiškame mažajame finale – spurtas 17:0 ir Dominyko Milkos komandos pergalė

Antradienį prasidėjo estiškas Baltijos krepšinio lygos (BBL) mažasis finalas. Jį pergale svečiuose pradėjo Tartu „TU-Rock“, 72:60 (12:16, 17:16, 24:10, 19:18) nugalėjusi Talino „Kalev-Cramo“. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Estijos sostinėje. Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 16:12. „TU-Rock“ pirmosios rungtynių pusės pradžioje pradėjo milžinišką spurtą. Jį pratęsė ir po pertraukos. Tartu komandos atkarpa – 17:0 (43:32 – 24 min.
2017-03-28

Estijos krepšinio lygoje du lietuviai į varžovų krepšį įmetė 26 taškus

Aštuonioliktą pergalę 25-ose Estijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ (18/7) klubas, svečiuose 92:76 (20:9, 22:24, 24:19, 26:24) nugalėjęs aštuntojoje pozicijoje esančius „BC Valga-Valka/Maks&Moorits“ (9 pergaslės bei 19 pralaimėjimų) krepšininkus. E. Žabas nugalėtojams pelnė 18 taškų, gynyboje atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.
2016-04-09

R. Butauto treniruojamas klubas SEB BBL elito divizione pakilo į ketvirtą vietą

Devintą pergalę keturioliktosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) dešimties komandų elito diviziono reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (23 tšk.) klubas, ketvirtadienį namuose 66:59 (15:12, 9:15, 23:11, 19:21) įveikęs lygos autsaiderę Talino "Kalev-Cramo" (16 tšk.) ekipą. 16 taškų nugalėtojams pelnė Sandis Valteris, 15 - Curtis Millage`as, 14 - Dwayne`as Broylesas. Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Mateo Kedzo (14 tšk.
2008-02-08

„Lietuvos ryto“ pralaimėjimas garantavo “Žalgiriui" pirmą vietą

Antradienį rungtynėmis Šiauliuose ir Taline baigėsi Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) varžybos pirmajame ir antrajame divizione. Po šių susitikimų paaiškėjo galutinės komandų vietos ir tai, kad pirmajame atkrintamųjų varžybų etape kovo 29 ir 31 dienomis Rygos ASK klubas susitiks su Valmieros "Lačplėša Alus" penketuku, o Rygos "Barons/LMT" komandos varžove bus Talino "Kalev/Cramo" ekipa. Paskutinėse pirmojo diviziono rungtynėse "Šiaulių" (14 tšk.
2007-03-28

"Neptūnas" BBL rungtynes Estijoje pralaimėjo po 3 pratęsimų

Sekmadienį pirmosiose Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) antrojo etapo II diviziono rungtynėse Klaipėdos "Neptūnas" tik po trijų pratęsimų svečiuose 101:108 (17:20, 25:4, 21:27, 15:27, 8:8, 9:9, 9:13) nusileido Talino "Kalev/Cramo" ekipai.Ketvirtąją nesėkmę iš eilės (įskaitant ir pirmojo etapo rungtynes) patyrė uostamiesčio krepšininkai susitikimą baigė antros sudėties, nes visi penki startinės sudėties žaidėjai dar iki trečiojo pratęsimo pradžios išnaudojo pražangų limitą.