t. baderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „t. baderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „t. baderis“.

Klaipėdoje „Neptūnas“ sumušė „Žalgirį“

Antrosiose LKL finalo serijos rungtynės parodė, kad Klaipėdos „Neptūnas“ parako dar turi. Klaipėdiečiai net 76:54 namuose susitvarkė su praėjusių metų čempionu Kauno „Žalgiriu“. Serijoje uostamiesčio ekipa atstatė lygybę 1:1. Klaipėdos „Neptūnas“ rungtynes pradėjo sėkmingiau ir sužaidus beveik pusę pirmojo ketvirčio pirmavo 10:2, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 21:11 uostamiesčio ekipos naudai. Antrajame kėlinyje „Neptūnas apsukų nemažino ir spurtavo 10:0 bei įgijo 20-ties taškų persvarą.
2016-05-28

Dainius Adomaitis dėl lemiamo sprendimo kaltino save

Dainius Adomaitis po pralaimėjimu pasibaigusių ketvirtųjų pusfinalio serijos rungtynių gyrė komandą, kvestionavo teisėjų sprendimą ir liejo apmaudą dėl klaidų. „Klaida šen, klaida ten. Visi klysta, bet mūsų klaidos šiandien leido „Lietuvos rytui“ priartėti“, – treneriui pritarė ir įžaidėjas Danielis Ewingas. „Pralaimėjome mūšį, bet ne karą“, – ryžtingai kalbėjo Dainius Adomaitis dar pridėjęs, kad rungtynės buvo geros, o vienintelis neigiamas dalykas jose yra tai, kad nepavyko iškovoti pergalės.
2016-05-20

Tomas Pačėsas: minutės pertraukėlės metu apšimušėme, nusiraminome

Po minimalia pergalė 73:74 pasibaigusių ir serijos neužbaigusių rungtynių Klaipėdoje „Lietuvos ryto“ treneris Tomas Pačėsas atrodė geros nuotaikos ir šmaikščiai atsakinėjo į žurnalistų klausimus. „Ne tik „Neptūnas“ gali laimėti du kartus iš eilės“, – taip rungtynes komentavo sostinės klubo treneris.