Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „spyrio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „spyrio“.

Justinas Mejeris – apie santykius su „Burbulo“ dalyviais ir naują veiklą: manė, kad niekada nebus pasiruošęs

Šokėjas Justinas Mejeris jau šį rudenį jėgas išbandys naujame amplua – vaikinas priėmė kvietimą dalyvauti muzikiniame projekte „X faktorius“. Vaikinas atviras – išdrįsti dalyvauti jam prireikė gero „spyrio“.  Justinas neslepia – nors sudalyvauti muzikiniame projekte svajojo jau seniai, žengti žingsnį lyg svajonės išsipildymo jam buvo baisoka.
2021-08-30

Lietuvos futbolo lygoje „Sūduva“ iškovojo svarbią pergalę

Antradienį paskutiniosiose Lietuvos futbolo A lygos XXXIV turo rungtynėse dėl bronzos medalių kovojanti Marijampolės „Sūduva“ namuose 5:1 (1:1) sutriuškino Kauno „Spyrio“ vienuolikę. Svečiai pirmavo po to, kai pirmajame kėlinyje Dmitrijus Rekišas (21 min.) tiksliai realizavo 11 metrų baudinį, tačiau dar iki pertraukos Admirui Kecapui (45+1 min.) pavyko išlyginti rezultatą. Antrajame kėlinyje po įvartį į svečių vartus įmušė Ignas Dedura (49 min. į savo vartus), Karolis Laukžemis (51 min.
2015-11-10

Įtikinama Vilniaus „Žalgirio“ pergalė LFF taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse

Antradienį pirmosiose 2015-2016 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse šalies čempionas bei taurės savininkas Vilniaus „Žalgiris“ savo aikštėje net 5:0 (3:0) sutriuškino Kauno „Spyrio“ vienuolikę. Du įvarčius į svečių vartus įmušė Lucas Gaucho (59 ir 69 min.), po vieną - Serge'as Nyuiadzis (15 min.), Mantas Kuklys (88 min.) ir Andro Švrljuga (42 min.). Atsakomasis susitikimas Kaune bus žaidžiamas lapkričio 3 dieną.
2015-10-20

Martynas Pocius: mano komanda – vieninga kaip kumštis ir besikaunanti iš širdies

Į Kauno „Žalgirį“ po vienerių metų pertraukos sugrįžęs Martynas Pocius dalijasi įspūdžiais apie tai, kaip klostosi situacija komandoje. Krepšininkas pasakoja apie „Žalgirio“ sprendimus, stipriai veikiančius ne tik komandą ir Kauną, bet ir visą Lietuvą, o taip pat pateikia savo nuomonę apie gerbėjų ištikimybę. „Čia sava, jauku ir gera“, - tikina Martynas ruošdamasis vakarinei treniruotei.
2015-09-14

A lyga: pasitraukus „Kruojai“ žalgiriečiai mėgausis laisva diena

Pasitraukus Pakruojo „Kruojai“ iš „SMScredit.lt A lygos“, likę pirmenybių turai sutrumpės vieneriomis rungtynėmis. Šį kartą po pakruojiečių pasitraukimo atsivėrusia praraja pasinaudos Vilniaus „Žalgiris“. Savo ruožtu įdomiausia 25-ojo turo akistata įvyks Kaune, kur vietos „Spyris“ priims turnyro lentelės kaimynę Marijampolės „Sūduvą“. Kauniečiai, norėdami pakovoti dėl ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę atstovauti Lietuvai Europos lygos atrankos varžybose, šio mačo pralaimėti nebegali.
2015-08-27

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Kaune sekmadienį užfiksuotos lygiosios

Sekmadienį Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ XXIV turo rungtynės tarp penktąją vietą užimančio Kauno „Spyrio“ (36 tšk.) klubo ir aštuntojoje pozicijoje esančių Pakruojo „Kruojos“ (20 tšk.) futbolininkų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Svečiai, kurie mačą baigė be iš aikštės pašalinto Arno Mikaičio (65 min.), pirmavo po Ričardo Beniušio (38 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Paulius Daukša (90 min.). Dešimties komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti Vilniaus „Žalgirio“ (58 tšk.
2015-08-23

A lyga: Andrejaus Paniukovo dublis lėmė „Atlanto“ pergalę

Pirmoje sezono pusėje varžovų vartininkų siaubu tapęs Andrejus Paniukovas vėl priminė apie save ir padovanojo Klaipėdos „Atlantui“ pergalę. Uostamiesčio ekipa A lygos 23-io turo dvikovoje namuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) nugalėjo Kauno „Spyrį“. Atlantiečiai laimėjo trečią sykį iš eilės bei įsitvirtino trečioje turnyro lentelės pozicijoje. „Spyrio“ futbolininkai pralaimėjo dešimtą kartą sezone ir užima penktą vietą, lenkdami artimiausius konkurentus trylikos taškų persvara.
2015-08-16

Lietuvos futbolo A lygos rungtynės Utenoje baigėsi be įvarčių

Ketvirtadienį Utenoje vykusios Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynės tarp vietos „Utenio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų baigėsi be įvarčių - 0:0. Iškovoję 21-ąjį tašką „Utenio“ futbolininkai lieka septintoje vietoje, o „Sūduvos“ vienuolikė su 31 tašku lieka penkta. Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (52 tšk.), lenkiantis Trakų „Trakų“ (44 tšk.) klubą ir Kauno „Spyrio“ (35 taškai) vienuolikę. „SMScredit.
2015-08-06

„Spyris“ nubaudė jau atostogavusį „Klaipėdos granitą“

Išnaudojęs didžiules skylęs varžovų gynyboje Kauno „Spyris“ iškovojo jau 10-ą pergalę „SMScredit.lt A lygoje“. Čempionato debiutantai savo žiūrovų akivaizdoje dar pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius ir anksčiau laiko išsprendė visus dvikovos prieš „Klaipėdos granitą“ klausimus – 4:1 (3:0). Iškovoti trys taškai leido kauniečiams pakilti į trečiąją turnyro lentelės vietą, aplenkiant trejomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Klaipėdos „Atlantą“. Atostogų nuotaikomis gyvenusią uostamiesčio komandą „S...