Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sportif“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sportif“.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ arti susitarimo su įžaidėju iš JAV

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šį tarpsezonį įsigijo kol kas tik vieną naujoką, Beną Madgeną, bet netrukus prie jo turėtų prisijungti dar vienas žaidėjas. Krepsinis.net žiniomis, sostinės ekipa artėja susitarimo link su 29 metų 191 cm ūgio Chrisu Krameriu, kuris pastaruosius penkerius metus žaidė Oldenburgo „EWE Baskets“ gretose. Jam numatytas atsarginio įžaidėjo vaidmuo. Ch.Krameris jau bendravo su keliais buvusiais „Lietuvos ryto“ legionieriais, kurių klausinėjo apie klubą.
2017-07-18

Latviai nusprendė pasipelnyti: kainos į draugišką turnyrą – milžiniškos

Kristapą Porzingį ir kitas ryškiausias šalies krepšinio žvaigždes į rinktinę pasikvietę latviai nusprendė pasipelnyti. Rugpjūčio 18–20 dienomis Rygoje vyks draugiškas turnyras. Bilietų kainos į rungtynes su lietuviais siekia ir 125 eurus. 10 eurų – už bilietus toli nuo aikštės Tarptautinis turnyras Rygoje bus viena paskutiniųjų rinktinių repeticijų prieš rugpjūčio 31-ąją startuosiantį Europos čempionatą. Latvijos sostinėje į kovą stos trys komandos – šeimininkų, Lietuvos ir Rumunijos rinktinės.
2017-07-07

Galingai žaidęs Gediminas Orelikas nugalėjo Šarūno Vasiliausko klubą

Turkijos krepšinio lygos rungtynėse Bandirmos „Banvit“ ekipa 103:86 (20:24, 31:22, 21:20, 31:20) nugalėjo Ušako „Sportif“. Gediminas Orelikas per 24 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvitašk., 3/6 tritašk., 2/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir triskart prasižengė. Šarūnas Vasiliauskas per 23 minutes pelnė 6 taškus (0/3 dvitašk., 2/5 tritašk.), atliko du rezultatyvius perdavimus ir tris kartus prasižengė.
2017-05-04

Turkijoje Gediminas Orelikas buvo netoli dvigubo dublio

Gediminas Orelikas šeštadienį Turkijoje pelnė 13 taškų ir atkovojo septynis kamuolius. Lietuvio indėlio buvo maža – jo atstovaujama Bandirmos „Banvit“ 69:85 (19:21, 16:28, 21:18, 13:18) svečiuose pralaimėjo Stambulo „Besiktas“. G. Orelikas žaidė 32 minutes, pataikė visus tris dvitaškius, tiek pat tritaškių iš penkių ir vieną baudą iš dvejų. Lietuvis atliko tris rezultatyvius perdavimus. Gediminas buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą.
2017-04-15

Šarūnas Vasiliauskas žaidė solidžiai, bet jo komanda krito prieš „Galatasaray“

Šarūnas Vasiliauskas sužaidė solidžias rungtynes, bet Ušako „Sportif“ (7-17) savoje aikštėje 88:95 (16:27, 23:18, 21:24, 28:26) nusileido Stambulo „Galatasaray“ (14-10). Įžaidėjas kaunietis per 24 minutes pelnė 16 taškų (2/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Ušako ekipai priklausantis Evaldas Kairys nebuvo registruotas. „Sportif“: Shaquielle'as McKissicas 25 (8 atk. kam.), Zachas Auguste'as 19 (10 atk. kam.
2017-04-03

Rezultatyviai žaidęs Šarūnas Vasiliauskas „Daruššafaka“ ekipos neįveikė

Pirmadienio Turkijos krepšinio lygos rungtynėse Stambulo „Daruššafaka“ 78:70 (15:23, 17:18, 24:14, 22:15) įveikė Ušako „Sportif“ ekipą su Šarūnu Vasiliausku. Šarūnas Vasiliauskas per 34 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit.), atkovojo keturis kamuolius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. Šešioliktą pergalę iškovojusi Stambulo ekipa pakilo į ketvirtą lygos vietą. Šešioliktą pralaimėjimą patyrusi lietuvio ekipa rikiuojasi trylikta.
2017-03-27

„Neptūnas“ pervažiavo varžovus iš Italijos

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį FIBA Čempionų lygos turnyre – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antradienio vakarą „Švyturio“ arenoje 34 taškų skirtumu - 94:60 sutriuškino Varezės „Openjobmečio“ ekipą iš Italijos.
2016-10-25

Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo dramatišką pergalę Čempionų lygoje

Klaipėdos „Neptūnas“ tik per plauką FIBA Čempionų lygos starte 65:67 (15:23, 16:21, 19:9, 15:14) palaužė Ušako „Sportif“ ekipą. Nors susitikimą užtikrinčiau pradėjo klaipėdiečiai ir po pirmųjų 10-ties minučių pirmavo 23:15, o po 20-ties – 44:31, varžovai trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 10:2 ir pradėjo kvėpuoti uostamiesčio ekipai į nugarą (41:43). Tuomet du tritaškius įskraidino Larry Drew, vieną įšovė Martynas Mažeika, o skirtumas vėl padidėjo (53:41). Deja, tačiau varžovams vėl pavyko pria...
2016-10-19

„Šiaulių“ strategas Gediminas Petrauskas: tikiu, kad Fortūna atsigręš į mus

„Šiaulių“ ekipai šį sezoną sunkokai sekasi rasti kelią į pergales. Komandos treneris Gediminas Petrauskas viliasi, kad per lemiamas kovas vis dėlto pavyks atsikratyti amerikietiškų kalnelių sindromo. - Sezonas jau įpusėjo, bet komanda neįsibėgėja. Kokios priežastys lemia tokį banguotą žaidimą? - paklausėme komandos trenerio Gedimino Petrausko. - Sezoną būtų galima suskirstyti į dvi dalis. Pirmoji tęsėsi iki ypač apmaudaus pralaimėjimo turkams per „FIBA Europe“ Iššūkio lemiamas rungtynes.
2015-02-05

Rezultatyvus T. Delininkaičio žaidimas neišgelbėjo Konijos ekipos nuo nesėkmės

Aštuntąją nesėkmę Turkijos vyrų krepšinio lygos vienuoliktajame ture patyrė tryliktojoje pozicijoje esanti Konijos "Torku Selčuk" ekipa su Tomu Delininkaičiu, šeštadienį namuose 61:98 (17:19, 18:20, 15:28, 11:31) pralaimėjusi į trečiąją poziciją pakilusiems Ušako "Sportif" (8 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkams.