spartaks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „spartaks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „spartaks“.

Nerimas Latvijoje: futbolo klubuose – keturi nauji COVID-19 atvejai

Latvijos futbolo čempionatas netrukus gali būti vėl įšaldytas. Latvijos futbolo federacija pranešė, kad aukščiausioje lygoje rungtyniaujančiuose klubuose buvo užfiksuoti keturi nauji koronaviruso COVID-19 atvejai. Pranešama, kad trys nauji susirgimai užfiksuoti Jūrmalos „Spartaks“ klube, vienas fiksuotas „Valmiera“ komandoje. Tiesa, užsikrėtę, pirminiais duomenimis, yra ne futbolininkai, o klubų organizacijos atstovai.
2020-07-11

Latvijoje Tomas Ražanauskas pergudravo Valdą Dambrauską

Latvijos Virslygos 19-ajame ture susitiko dviejų lietuvių treniruojamos futbolo komandos. Minimalią pergalę šventė Tomo Ražanausko ekipa. Jūrmalos „Spartaks“ penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Rygos FS, kuriai vadovauja Valdas Dambrauskas. Lemiama tapo 40-oji minutė, kai kamuolį į vartus nukreipė Aleksandaras Kosoričius. Kitose rungtynėse „Jelgava“ namuose 0:2 (0:1) nusileido „Liepaja“. 11-ąją minutę tikslus buvo Erikas Punculis, 56-ąją – Verneris Apinis.
2018-08-24

„Sūduvos“ vartininko žinutė „Celtic“: niekas negali tikėtis, kad Marijampolėje bus lengva

Marijampolės „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas nekantriai laukia rungtynių su Glazgo „Celtic“ ir teigia, kad Lietuvos čempionai įrodė – joks varžovas „Arvi“ arenoje negali tikėtis lengvų rungtynių. Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo pirmąjį mačą „Sūduva“ ir „Celtic“ žais šį ketvirtadienį, 20 valandą. „Celtic“ vardas kalba pats už save. Tai – labai didelis, garsus klubas, nuolatinis savo šalies čempionas, kasmet žaidžiantis Čempionų ar Europos lygoje.
2018-08-21

Jei „Sūduva“ įveiks Latvijos čempionus, žais su legendiniu Škotijos klubu

Sėkmingai pirmąsias UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynes sužaidusi Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ lemiame atrankos raunde gali susitikti su legendiniu Škotijos klubu – Glazgo „Celtic“. Jis trečiojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo atsakomajame mače antradienį svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėjo Atėnų AEK. „Celtic“ gretose 78-ąją minutę pasižymėjo Scottas Sinclairas. AEK įvarčius pelnė Rodrigo Galo (6 minutė) ir Marko Livaja (50 min.
2018-08-15

Lietuvis treniruos su „Sūduva“ žaidžiančius Latvijos čempionus

Legendinis Lietuvos futbolininkas Tomas Ražanauskas imasi darbo Latvijoje. 42-ejų vilnietis grįžta į Jūrmalos „Spartaks“ ir stoja prie šios komandos vairo. Latvijos čempionai šiuo metu su stipriausia Lietuvos ekipa Marijampolės „Sūduva“ rungiasi UEFA Europos lygos atrankos varžybose. „Spartaks“ praneša, kad T. Ražanauskas spėjo surengti pirmąją komandos treniruotę, o ekipos vairą laikys iki sezono pabaigos.  T. Ražanausko praėję metai taip pat finišavo „Spartaks“ klube.
2018-08-13

„Sūduvos“ treneris prieš Europos lygos rungtynes: nėra prasmės ką nors vadinti favoritu

Marijampolės „Sūduva“ šiandien, 19 valandą, Rygos „Skonto“ stadione pradės Europos lygos atrankos III etapo pirmąsias rungtynes su Jūrmalos „Spartaks“ komanda. Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas teigia, kad nė vienos ekipos neverta vadinti šios poros favorite. „Susitiks dvi komandos, kurios Čempionų lygoje turėjo pripažinti Belgrado „Crvena zvezda“ pranašumą.
2018-08-09

„Sūduvos“ naujokas svajoja apie Europos lygos grupių etapą

Prie Marijampolės „Sūduvos“ šią savaitę prisijungęs austras Danielis Offenbacheris sėkmingai užregistruotas UEFA Europos lygos atrankos III etapui ir galės žaisti su Jūrmalos „Spartaks“. Pirmieji futbolininko įspūdžiai iš Lietuvos čempionų komandos – labai geri. 26 metų saugas užaugo „Salzburg“ jaunimo sistemoje ir buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 16-mečių iki jaunimo – Austrijos rinktines.
2018-08-08

Prie „Sūduvos“ prisijungė austras Danielis Offenbacheris

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną narį. Juo tapo 26 metų saugas iš Austrijos Danielis Offenbacheris. Futbolininkas užaugo „Salzburg“ jaunimo sistemoje ir buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 16-mečių iki jaunimo – Austrijos rinktines. Tiesa, įsitvirtinti Austrijos čempionate dominuojančio „Salzburg“ pagrindinėje komandoje D. Offenbacheriui nepavyko.
2018-08-07

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Latvijoje dirbantis Valdas Dambrauskas įspėja „Sūduvą“ – su „Spartaks“ lengva nebus

Nors Marijampolės „Sūduva“ baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygos varžybose, stipriausiai Lietuvos komandai tarptautinis sezonas tęsis. Marijampoliečiai rungtyniaus Europos lygoje ir trečiajame kvalifikaciniame etape, greičiausiai, susitiks su Latvijos čempionu – Jūrmalos „Spartaks“. Šią komandą puikiai pažįsta Latvijos „Virslygos“ lyderę Rygos FS treniruojantis Valdas Dambrauskas.