slovacko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „slovacko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „slovacko“.

Čekijos čempionato mače išreikštas palaikymas Ukrainai – rusas tai demonstratyviai praignoravo

Čekijos futbolo čempionato mače tarp Prahos „Sparta“ ir „Slovacko“ ekipų komandos nutarė plojimais išreikšti palaikymą ukrainiečiams kare prieš į jų tėvynę įsiveržusius rusus. Vis dėlto vienas žaidėjas tuo metu demonstratyviai laikė rankas už rankų – tai buvo „Slovacko“ klubui atstovaujantis futbolininkas iš Rusijos Vladislavas Levinas (nuotraukoje nr.
2022-04-20

Romos futbolininkai laimėjo draugiškas rungtynes

Penktadienį antrąsias draugiškas rungtynes sužaidė sezonui besirengianti „Roma“. Ji Italijos Pinzolo mieste 1:0 (0:0) nugalėjo Uherske Hradištės „Slovacko“. Italai pergalingą įvartį įmušė 77-ąją minutę. Tikslaus smūgio autorius – 20-mets nigerietis Sadiqas Umaras. Čekijos „Slovacko“ gretose žaidė vienintelis legionierius – antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs makedonas Veliče Šumulikoski. „Roma“ rungtynes pradėjo su argentiniečiu, prancūzu, keturiais italais ir penkiais brazilais.