simone zaza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simone zaza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simone zaza“.

„Valencia“ ir „Barcelona“ pergalės – penkių įvarčių skirtumais

Antradienį Ispanijos futbolo čempionate įspūdingas pergales iškovojo „Valencia“ ir „Barcelona“. Pastaroji savo aikštėje nepasigailėjo „Eibar“ – 6:1 (2:0). Pokeriu pasižymėjo Lionelis Messi. Argentinos superžvaigždė įvarčius pelnė 20 (11 metrų baudinys), 59, 62 ir 87 minutėmis. 38-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė kadaise „Vilniuje“ žaidęs Paulinho, 53-ąją – Denisas Suarezas. „Eibar“ įvartį pelnė Sergi Enrichas (57 min.). „Valencia“ namie 5:0 (1:0) sudorojo „Malaga“ komandą.
2017-09-20

Čempionų lyga: kas triumfuos „Juventus“ ir „Bayern“ dvikovoje, ar „Arsenal“ įkas „Barcai"

Praėjusią savaitę viso pasaulio futbolo fanai vėl galėjo džiaugtis Čempionų lyga. Prestižiškiausiame senojo žemyno turnyre prasidėjo aštuntfinalio kovos, o tv3.lt redakcija apžvelgė komandas bei sudarė porų favoritų sąrašą. Antradienio aštuntfinalio poros: Londono „Arsenal“ – „Barcelona“ Turino „Juventus“ – Miuncheno „Bayern“ Londono „Arsenal“ Sudėtis: Vartininkai: Davis Ospina, Petr Cech, Matt Macey.
2016-02-23

„Serie A“ čempionate „Juventus“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Turine į kovą stojo lygos lyderiai, Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubai. „Juventus“ stadione susitiko lyderiai „Napoli“ futbolininkai, bet ant kulnų lipusi „Juventus“ ekipa. Šeimininkai prieš rungtynes Italijos čempionate demonstravo neįtikimą formą. Italijos čempionai „Serie A“ čempionate buvo laimėję net 14 rungtynių iš eilės, tuo „Napoli“ taip pat buvo gana neprastoje formoje, lyderiai žygiavo su 8 pergalėmis iš eilės.