sergejus lichovojus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus lichovojus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus lichovojus“.

Abu Lietuvos sunkiaatlečiai šeštadienį liko antrajame dešimtuke

Norvegijoje besibaigiančiame Europos sunkiosios atletikos čempionate šeštadienį du svorio kategorijos iki 105 kg turnyre dalyvavę Lietuvos atstovai liko antrajame dešimtuke – Sergejus Lichovojus užėmė keturioliktą vietą, o Arnas Šidiškis tenkinosi penkioliktąja pozicija tarp 31 dalyvio. S. Lichovojus rovimo veiksmu iškėlė 160 kg (15 vieta), išstūmė 197 kg (13 vieta) ir dvikovėje surinko 357 kg. A. Šidiškio rezultatai – 160 kg (14 vieta), 190 kg (17 vieta) ir 350 kg.
2016-04-16

Pasaulio sunkiosios atletikos čempionate JAV abu Lietuvos atletai liko trečiajame dešimtuke

Hjustonas, lapkričio 28 d. (BNS). JAV vykstančiose planetos sunkiosios atletikos pirmenybėse 22-ą vietą tarp 35 dalyvių svorio kategorijoje iki 105 kg užėmė Arnas Šidiškis. Penktadienį lietuvis rovimo veiksmu iškėlė 165 kg, stūmimo - 197 kg sveriančią štangą ir sumoje surinko 362 kg. Antrasis Lietuvos sportininkas šioje svorio kategorijoje - Sergejus Lichovojus - bendroje įskaitoje liko 28-as. Jam rovimo veiksmu pakluso 157 kg svoris, stūmimo - 192 kg ir dvikovės suma - 349 kg.
2015-11-28

Sunkiaatletis S. Lichovojus vasaros universiadoje liko keturioliktas

Vasaros universiadoje Rusijoje pasibaigusiame sunkiosios atletikos turnyre paskutinis iš Lietuvos sportininkų startavęs Sergejus Lichovojus liko keturioliktas tarp devyniolikos svorio kategorijos iki 105 kg dalyvių. Lietuvos atletas rovimo rungtyje iškėlė 150 kg svorį (15-a vieta), išstūmė 187 kg (14-a vieta) sveriančią štangą bei dvikovėje surinko 337 kg.