saulius kulvietis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius kulvietis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius kulvietis“.

Kulviečio indėlio komandos pergalei Europos taurėje neužteko

Nesėkme Europos taurės turnyre startavo Vroclavo „Slask“ (0-1) komanda, kurios marškinėlius vilki Saulius Kulvietis. Lenkijos klubas svečiuose 74:90 (22:24, 20:22, 11:21, 21:23) neatsilaikė prieš Breso Burgo JL (1-0) krepšininkus iš Prancūzijos. S.Kulvietis per 30 minučių pasižymėjo 11 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 4 išprovokuotomis pražangomis, 3 klaidomis, 3 pražangomis ir 7 naudingumo balais.
2023-10-06

Kulvietis prisijungė prie Europos taurės klubo

Praėjusį sezoną Turkijoje žaidęs Saulius Kulvietis karjerą nutarė pratęsti Lenkijoje.Pranešama, kad 32 metų 206 cm ūgio puolėjas sukirto rankomis su Vroclavo „Slask“ klubu. Ateinantį sezoną Lenkijos ekipa kovos Europos taurės turnyre ir grumsis vienoje grupėje su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“. Praėjusį sezoną Turkijos pirmenybėse S.Kulvietis per vidutiniškai 26 minutes fiksavo 9,2 taško, 3,8 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2023-08-07

Saulius Kulvietis – apie pavojus Turkijoje, kritiką Atamanui ir Lietuvos teisėjų lygį

Aukščiausioje Turkijos krepšinio lygoje, Stambulo „Buyukcekmece“ klube praėjusį sezoną rungtyniavęs Lietuvos krepšininkas Saulius Kulvietis iš šios šalies parsivežė dvejopus įspūdžius. Nors šios šalies klubai krepšininkams gali pasiūlyti didžiulius kontraktus, tačiau 32-ejų 206 cm ūgio krepšininkas toli gražu neliko sužavėtas teisėjavimo lygiu ir chaotišku klubo valdymu, kai iki paskutinės minutės nežinai, ar būsi registruotas tos dienos rungtynėms.
2023-06-20

Lietuvių klubų akistatoje Turkijoje – solidūs mūsiškių krepšininkų pasirodymai

Pralaimėjimą Turkijos čempionate patyrė Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (20-9) komanda su Mindaugu Kuzminsku. Pastaroji svečiuose 72:85 (21:21, 14:15, 15:27, 22:22) krito prieš Biujukčekmedžės „Onvo“ (13-16) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Martynas Sajus ir Saulius Kulvietis. 33 minutes aikštėje praleidęs M.Kuzminskas pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 3 sykius prasižengė.
2023-05-12

Sajus ir Kulvietis svariai prisidėjo prie pergalės prieš „Anadolu Efes“

Turkijos čempionate skambią pergalę pasiekė Stambulo „Buyukčekmeče“ (9/12) ekipa, kurios garbę gina Saulius Kulvietis ir Martynas Sajus. Lietuvių atstovaujamas klubas 98:97 (30:31, 25:30, 18:20, 25:16) nugalėjo to paties miesto „Anadolu Efes“ (15/6) krepšininkus. Šiame mače Eurolygos čempionai buvo be savo vyriausiojo trenerio Ergino Atamano, kuriam buvo diagnozuotas plaučių uždegimas. Taip pat nerungtyniavo ir vienas iš komandos lyderių Vasilije Micičius.
2023-03-19

Vokietiją paliekantis Saulius Kulvietis tapo lietuvio bendraklubiu Turkijoje

Bonos „Telekom Baskets“ klube praėjusiame sezone rungtyniavęs Saulius Kulvietis keliasi į Turkiją. Paskelbta, kad 31 metų 206 cm ūgio puolėjas pasirašė sutartį su Stambulo „Buyukčekmece“ ekipa, kurioje kartu rungtyniaus su tautiečiu Martynu Sajumi. Vokietijos pirmenybėse S.Kulvietis per 25 minutes įmesdavo 10,7 taško, atkovodavo 3,4 kamuolio, atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 8,1 naudingumo balo. „Buyukčekmece“ praktiškai baigė komplektacijos darbus.
2022-08-06

„Ryto“ vasaros dėlionė: šansą išnaudojęs Žibėnas, kapitono išsaugojimas ir pokyčiai legionierių grandyje

Vilniaus „Rytas“ po 12 metų pertraukos šiemet iškovojo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionų titulą bei sezoną baigė aukšta nata. Nors ir sezonas baigtas gražiomis spalvomis ir su laiminga pabaiga – Giedriui Žibėnui ir jo auklėtiniams ne kartą teko nusvilti. Sostinės klubas Europoje, FIBA Čempionų lygoje, pasirodymą baigė „Top 16“ etape, o tikriausiai buvo galvota apie geresnį rezultatą.
2022-06-10

Lemiamame mače suklupęs Kulviečio klubas nepateko į Vokietijos lygos finalą

Bonos „Telekom Baskets“ komandai su Sauliumi Kulviečiu nepavyko peržengti pusfinalio barjero Vokietijos lygoje. Lietuvio atstovaujamas klubas lemiamose rungtynėse namuose 74:87 (16:24, 28:18, 17:27, 13:18) nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams. Bonos ekipa pusfinalio seriją pralaimėjo rezultatu 2-3. S.Kulvietis žaidė 34 minutes, pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 1/7 trit., 5/5 baud.), atkovojo 1 atšokusį, perėmė 2 kamuolius, kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.
2022-06-09

Kulvietis su klubu palaužė „Bayern“ ir išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes

Bonos „Telekom Baskets“ komanda su Sauliumi Kulviečiu išplėšė lemiamas, penktąsias, Vokietijos pusfinalio serijos rungtynes. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 83:80 (24:26, 24:21, 18:17, 17:16) palaužė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus. S.Kulvietis žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, 5 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.
2022-06-07

Taiklių lietuvio metimų neužteko: Kulviečio klubas ties prarajos riba atkrintamosiose

Vokietijos čempionato pusfinalyje nesėkmę patyrė Sauliaus Kulviečio Bonos „Telekom Baskets“ komanda. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 81:82 (25:21, 19:28, 20:15, 17:18) dramatiškai nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams ir serijoje ir iki 3 pergalių pralaimi 0:2. Pergalę savo ekipai pataikęs vieną baudą iš dviejų susitikimo pabaigoje nulėmė Othello Hunteris. S. Kulvietis per 26 minutes pelnė 15 taškų (3/4 trit., 6/6 baud.