sasu salinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sasu salinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sasu salinas“.

Eurolygoje – Joano Plazos komandos pergalė

Penktadienį trečiąją pergalę šio sezono Eurolygoje iškovojo buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“. Ji savo aikštėje 79:65 (22:12, 23:19, 18:19, 16:15) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Šeimininkai pirmavo viso mačo metu. „Crvena Zvezda“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį. Didžiausias „Unicaja“ pranašumas – 21 taškas (39:18). Abi komandos labai prastai metė baudas.
2017-11-10

Italai baigė suomių Europos čempionato pasaką

Suomiai, fantastiškai žaidę A grupės varžybose, baigė savo pasirodymą Europos čempionate. Juos eliminavo lietuvių grupėje rungtyniavę italai – 70:57 (30:17, 18:12, 10:13, 12:15). Italijos rinktinė per pirmąją kėlinį į varžovų krepšinį „suleido“ 30 taškų. Italai 9-ąją minutę pirmavo 30:15. Rekordinė Italijos komandos persvara – 20 taškų (51:31). Tokią ribą italai pasiekė 22-ąją minutę. Suomiams ketvirtajame kėlinyje pavyko sumažinti deficitą.
2017-09-09

B grupė: sunki slovėnų pergalė ir dviejų pratęsimų trileris

Europos krepšinio čempionato B grupėje be pralaimėjimų žygiuoja slovėnai. Sekmadienį dramatišką pergalę po dviejų pratęsimų iškovojo ir suomiai. Pastarieji 90:87 (18:8, 18:24, 16:20, 14:14, 12:12, 12:9) palaužė lenkus.
2017-09-03

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Starte krito favoritai: prancūzai pralaimėjo suomiams

Helsinkyje netikėtą pralaimėjimą patyrė Prancūzijos rinktinė, ji Europos čempionato starte 84:86 (15:23, 18:9, 20:17, 19:23, 12:14) po pratęsimo nusileido suomiams. Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 23:15. Po antrojo ir trečiojo pirmavo prancūzai. Atitinkamai 33:32 bei 53:49. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 15 sekundžių, Jamaras Wilsonas išlygino rezultatą (72:72). Prancūzams pergalę galėjo išplėšti Nando de Colo, bet prancūzo dvitaškis nebuvo taiklus.
2017-08-31

Pirmoji Suomijos krepšininkų pergalė Senojo žemyno pirmenybių A grupėje

Prancūzijoje vykstančių Europos vyrų krepšinio pirmenybių šešių ekipų A grupės turnyre pirmą pergalę iškovojo Suomijos rinktinė, pirmadienį 81:79 (16:20, 20:18, 27:26, 18:15) privertusi pasiduoti trečią nesėkmę patyrusius Rusijos krepšininkus. 19 taškų prie pergalės prisidėjo Erikas Murphy'is, 16 - Sasu Salinas, 12 - Petteri Koponenas, 10 - Shawnas Huffas. Rusų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Vitalijus Fridzonas (22 tšk.), Andrejus Voroncevičius (13 tšk.
2015-09-07

Jonas Mačiulis kukliai prisidėjo prie „Real“ pergalės

Penktadienį pirmosiose Ispanijos elitinės krepšinio lygos (Liga Endesa) ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse pirmą vietą reguliariajame sezone užėmęs pajėgiausias Senojo žemyno klubas Madrido "Real", kuriame žaidžia Jonas Mačiulis, namuose 101:74 (27:23, 23:15, 25:15, 26:21) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje likusią Gran Kanarijos "Herbalife" ekipą.