Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „santi mina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „santi mina“.

Žinomas Ispanijos futbolininkas nuteistas už seksualinį išnaudojimą

„Celta Vigo“ puolėjas Santi Mina nuteistas ketverių metų laisvės atėmimo bausme už seksualinį išnaudojimą. 26 metų futbolininkas ketina apskųsti nuosprendį ir bus įkalintas, jei skundas bus atmestas.  S. Mina moters išprievartavimu buvo apkaltintas 2017 metais, tuo metu moteris buvo išvykusi kartu su kitu futbolininku Davidu Goldaru. Moters advokatas teigė, kad D. Goldaras nedarė nieko, kas sutrukdytų išprievartavimui.
2022-05-04

Ispanijoje taškus prarado „Atletico“ ir „Valencia“

Šeštadienį netikėti rezultatai užfiksuoti Ispanijos futbolo čempionate. Sensacingą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Valencia“. Ji 1:2 (1:1) nusileido absoliučiai pirmenybių autsaiderei „Las Palmas“. Svečius 5-ąją minutę į priekį išvedė Santi Mina, bet į tai įvarčiais atsakė Jonathanas Viera (20 minutė) ir 11 metrų baudinį realizavęs Jonathanas Calleri (53 min.
2018-01-20

„Valencia“ ir „Barcelona“ pergalės – penkių įvarčių skirtumais

Antradienį Ispanijos futbolo čempionate įspūdingas pergales iškovojo „Valencia“ ir „Barcelona“. Pastaroji savo aikštėje nepasigailėjo „Eibar“ – 6:1 (2:0). Pokeriu pasižymėjo Lionelis Messi. Argentinos superžvaigždė įvarčius pelnė 20 (11 metrų baudinys), 59, 62 ir 87 minutėmis. 38-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė kadaise „Vilniuje“ žaidęs Paulinho, 53-ąją – Denisas Suarezas. „Eibar“ įvartį pelnė Sergi Enrichas (57 min.). „Valencia“ namie 5:0 (1:0) sudorojo „Malaga“ komandą.