samas clucas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „samas clucas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „samas clucas“.

„Premier“ lyga: pirmauja Mančesterio klubai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Šių komandų futbolininkai pirmauja čempionate. Lygos lyderių mūšį 1:0 (0:0) laimėjo „Manchester United“, namie įveikęs Londono „Tottenham Hotspur“. Pergalingą įvartį 81-ąją minutę įmušė Anthony Martialis, pasižymėjęs po Romelu Lukaku perdavimo.
2017-10-28

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Pergalingose „Arsenal“ rungtynėse daugiau buvo žaidžiama rankomis nei kojomis

Londono „Arsenal“ 2:0 palaužė buksuojančią „Hull City“ ekipą, tačiau ne viskas šiose rungtynėse buvo ramu. Daugiausiai klausimų kyla dėl Alexio Sanchezo įvarčio, kurio, pagal taisykles, būti neturėjo. 34-ąją rungtynių minutę „tigrų“ baudos aikštelėje kilo sumaištis, o į vartus kamuolys akivaizdžiai įskriejo nuo A. Sanchezo rankos, tačiau teisėjas to nepastebėjo ir jį įskaitė. Antrasis įvartis krito taip pat po žaidimo ranka.