s. nyuiadzi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. nyuiadzi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. nyuiadzi“.

„Sūduvos“ legionierius vėl pakviestas į rinktinę

„Sūduvos“ futbolininkas Serge’as Nyuiadzi vėl sulaukė kvietimo į Togo nacionalinę rinktinę. Naujasis Togo ekipos treneris portugalas Paulo Duarte įtraukė S. Nyuiadzi į 26 futbolininkų, kurie pakviesti rengtis 2022 m. pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Senegalo (rugsėjo 1 d.) ir Namibijos (rugsėjo 5 d.) rinktinėmis, sąrašą. Tai yra antrasis kartas, kai „Sūduvos“ futbolininkas sulaukė kvietimo į gimtojo Togo nacionalinę komandą.
2021-08-17

Žalgirietiškoje akistatoje – užtikrinta vilniečių pergalė

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos į A lygos kovas grįžę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 4:0 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirį“. Vilniaus žalgiriečiai iš karto perėmė iniciatyvą ir gausiomis pajėgomis ėmė atakuoti varžovų vartus. 15-ąją minutę, po Liviu Antalio smūgio galva, kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų skersinį. Po 10-ies minučių L. Antalis vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau nesuvaldė kamuolio. Įvarčiai pabiro prieš pertrauką.
2018-08-19

Žalgiriečiai ginklų prieš „Sevilla“ nesudeda: turime siekti pergalės

2013 metų rugpjūčio 22 dieną Zalcburge vykusiose UEFA Europos lygos ketvirtojo atrankos etapo rungtynėse Serge‘as Nyuiadzi pirmą kartą apsivilko Vilniaus „Žalgirio“ aprangą. Tada futbolininko pasirodymas nebuvo sėkmingas, bet po penkerių metų S. Nyuiadzi tikisi tapti naujo istorinio įrašo bendraautoriumi. Šią vasarą UEFA Europos lygos atrankos varžybų trečiajame etape „Žalgiris“ sutiko galingiausią priešininką nuo pat 2013 metų.
2018-08-15

„Žalgiris“ pergalingas rungtynes baigė devyniese

Vilniaus „Žalgiris“ netruko reabilituotis po pralaimėjimo Kauno „Stumbrui“. Sostinės klubas Lietuvos futbolo A lygos 17-ojo turo rungtynėse namuose 2:0 (1:0) įveikė čempionato debiutantę „Palangą“. Nuo pat rungtynių pradžios vicečempionai turėjo milžinišką kamuolio kontrolės persvarą, tačiau kurti pavojingas progas sekėsi sunkiai. Pirmasis šio mačo įvartis buvo pelnytas individualaus meistriškumo dėka.
2018-06-20

Šešių įvarčių fiestoje – „Žalgirio“ pergalė prieš Lenkijos vicečempionus

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį kontrolinėse rungtynėse svečiuose paguldė ant menčių Lenkijos vicečempionus. Žalgiriečiai šešių įvarčių fiestoje 4:2 (2:1) nugalėjo Balstogės „Jagiellonia“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę po kontratakos ir Liviu Antalio perdavimo iš dešinės įvartį galva pelnė Serge’as Nyuiadzi.
2018-03-24

Karštame ir lietingame lyderių mūšyje – lygiosios

Kova dėl titulo nepaaštrėjo. „Trakai“ du baudinius įmušus Arūnui Klimavičiui, pirmavo A lygos lyderių dvikovos antrajame kėlinyje, tačiau persvaros neišlaikė ir su Vilniaus „Žalgiriu“ pasidalijo po tašką – 2:2 (1:1). Turnyro lentelėje čempiono atotrūkis, riteriams turint rungtynes atsargoje, nesikeitė – 9 taškai.
2017-08-12

„Sūduva“ išplėšė tašką akistatoje su „Žalgiriu“

Generalinė repeticija prieš UEFA Europos lygos atrankos rungtynes Marijampolės „Sūduvai“ pavyko. Suvalkijos komanda svečiuose praleido įvartį antrojo kėlinio pradžioje, bet sugebėjo išplėšti tašką akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ – 1:1 (0:0). „Trakams“ iškovojus pergalę, čempiono turėta dviženklė persvara sumažėjo iki devynių, tuo metu riterių atotrūkis nuo juos persekiojančių suvalkiečių paaugo iki penkių taškų.
2017-08-09

Svarbiausių sezono rungtynių herojus: niekas dar nebaigta

„Niekas dar nebaigta“, – po trečiadienį 2:1 laimėtų rungtynių padebesiais neskraidė Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjas Serge’as Nyuiadzi. Prancūzas mače su Razgrado „Ludogorec“ įmušė ir atliko rezultatyvų perdavimą. S. Nyuiadzi ant vejos pasirodė 60-ąją minutę. „Visada tikiu savimi ir komanda. Kai žengiau į aikštę, tiksliai žinojau, ką reikia daryti, – pasakojo S. Nyuiadzi. – Treneris, prieš man pasirodant aikštėje, sakė, kad tiki manimi, tai yra mano laikas.
2017-07-13

Valdas Dambrauskas: aikštėje buvo 12 žaidėjų, tribūnuose – penki tūkstančiai trenerių

Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas ir dėkojo sirgaliams už paramą, ir įgėlė už aistruolių „ekspertavimą“. Žalgiriečiai trečiadienį UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo starte 2:1 nugalėjo Razgrado „Ludogorec“. Atsakomosios rungtynės – po savaitės Bulgarijoje. Razgrade reikės žaisti geriau „Ruošdamiesi rungtynėms, galvojome tik apie pergalę, – tikino V. Dambrauskas. – Pralaimėjus mūsų misija būtų sunkesnė.