rolandas varga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rolandas varga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rolandas varga“.

Disko metikas V. Alekna varžybose Vengrijoje – antras

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna užėmė antrąją vietą. 39-erių metų dukart olimpinis čempionas diską nusviedė 66 m 2 cm. Nugalėjo vengras Zoltanas Koevago'as. Jis diską nusviedė 69 m 50 cm, pasiekdamas geriausią sezono rezultatą pasaulyje.
2011-07-31

Vengrijos krepšinio čempionui Vaidas Jurgilas pelnė 17 taškų

Dešimtą pergalę Vengrijos vyrų krepšinio čempionato XIV turo mače - po trijų nesėkmių iš eilės - iškovojo ketvirtą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis šalies čempionas Kapošvaro KK klubas su Vaidu Jurgilu. Kapošvaro krepšininkai svečiuose 87:63 (24:14, 28:15, 18:14, 17:20) sutriuškino vieną pirmenybių autsaiderių Pėčo "PSVK-Panthers" (XIII vieta - 3 pergalės ir 11 pralaimėjimų) komandą.
2004-01-19

Virgilijus Alekna pergalingai pradėjo naująjį sezoną

Pergalingai naująjį sezoną pradėjo olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna. Pietų Afrikoje penktadienį vykusiose varžybose V.Alekna nusviedė įrankį 64 m 62 cm ir ne tik tapo turnyro nugalėtoju, bet ir pirmajame sezono starte įvykdė olimpinį normatyvą.