robertas tvorogalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas tvorogalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas tvorogalas“.

Gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo kelialapį į trečiąsias karjeroje olimpines žaidynes

Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo kelialapį į trečiąsias iš eilės olimpines žaidynes. Šeštadienį pasibaigusiose Pasaulio sportinės gimnastikos taurės varžybose lietuvis pratimų ant skersinio rungtyje užėmė antrąją vietą, o būtent dvi pirmąsias pozicijas užėmę sportininkai pelnė bilietus į Paryžiaus olimpines žaidynes. Antrąją vietą bendroje Pasaulio taurės įskaitoje R. Tvorogalas išsaugojo Dohoje (Kataras) vykstančiame paskutiniame, ketvirtajame, varžybų etape.
157 2024-04-20

Robertas Tvorogalas tęsia kovą dėl olimpinio kelialapio: pateko į pasaulio taurės etapo finalą

Dohoje (Kataras) vykstančiame pasaulio sportinės gimnastikos taurės etape lemiamą kovą dėl olimpinio kelialapio pradėjo Robertas Tvorogalas. Pratimuose ant skersinio lietuvis pelnė 14.066 balo ir su 6-u rezultatu pateko į finalą. Būtent šioje rungtyje R.Tvorogalas pretenduoja į vieną iš olimpinių kelialapių.
2024-04-18

Azerbaidžane auksą nuskynęs gimnastas Robertas Tvorogalas priartėjo prie olimpinių žaidynių

Azarbaidžane, Baku vykstančiame pasaulio sportinės gimnastikos taurės etape Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas iškovojo pirmą vietą ir dar labiau priartėjo prie patekimo į Paryžiaus olimpines žaidynes. Lietuvis į finalą pateko pelnęs tik paskutinį 8-ą bilietą, tačiau finale įspūdingu pasirodymu pranoko visus varžovus. Vyrų pratimų ant skersinio finale lietuvis surinko 14.333 balo.
126 2024-03-10

Dėl olimpinio kelialapio kovojantis Robertas Tvorogalas dramatiškai prasibrovė į pasaulio taurės finalą

Baku (Azerbaidžanas) penktadienį tęsėsi pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapas. Tai ir vienas iš atrankos į Paryžiaus olimpiadą etapų.  Vyrų pratimų ant skersinio rungtyje į finalą dramatiškai pateko Robertas Tvorogalas. Jis pelnė 14.200 balo ir užėmė 8-ą vietą. Būtent 8 geriausi gimnastai pateko į finalą.  Po 14.200 balo taip pat surinko kiprietis Marios Georgiou ir kazachas Miladas Karimi.
2024-03-08

Pasaulio gimnastikos čempionate – neįtikėtinas Biles šuolis ir olimpinių kelialapių neiškovoję lietuviai

Antverpene (Belgija) vykstantis 52-asis pasaulio sportinės gimnastikos čempionatas nesėkmingai susiklostė Lietuvos sportininkams. Robertas Tvorogalas daugiakovėje surinko 76.097 balo ir užėmė 67-ą vietą, o Gytis Chasažyrovas su 74.099 balo buvo 81-as tarp 97 daugiakovėje startavusių gimnastų. Į finalą pateko 24 geriausi gimnastai. R.Tvorogalui iki finalo trūko kiek mažiau nei 5 balų.
2023-10-02

Tvorogalas Europos čempionate pateko į daugiakovės ir pratimų ant skersinio finalus

Antalijoje (Turkija) antradienį nuo vyrų varžybų kvalifikacijos prasidėjo Europos sportinės gimnastikos čempionatas. Į daugiakovės finalą pateko Robertas Tvorogalas. Jis su 79.732 balo užėmė 20-ą vietą, o pritaikius šalims taikomas kvotas, pakilo į 19-ą vietą. Į finalą pateko 24 sportininkai. Tiesa, finale vienai šaliai galės atstovauti ne daugiau nei 2 sportininkai. Gytis Chasažyrovas (77.366) buvo 35-as, o Tomas Kuzmickas – 43-ias (76.699). Vietą finale šį kartą užtikrino 78.632 balo.
2023-04-12

Tvorogalas apmaudžiai nepateko į pasaulio taurės finalą

Kotbuse (Vokietija) vykstančiame pasaulio sportinės gimnastikos taurės etape penktadienį tęsėsi kvalifikacijos varžybos. Arti finalo buvo geriausias Lietuvos gimnastas Robertas Tvorogalas. Pratimuose ant lygiagrečių jis surinko 13.866 balo ir užėmė 10-ą vietą. Iki finalinio aštuntuko jam trūko 0,167 balo.
2023-02-25

2022-ųjų Lietuvos sporto pergalės: plaukimo karalienė Meilutytė, į elitą įsiveržęs Alekna ir istorinis „Žalgirio“ žygis

2022-ieji metai jau pasiekė finišo tiesiąją. Šie metai sporto padangėje vėl buvo įsimintini įspūdingais renginiais ir įsimintinomis pergalėmis. Pergalėmis džiugino ir Lietuvos sportininkai, kurie iškovojo aukščiausios prabos medalius didžiausiose sporto scenose.
2022-12-27

Žinomi šalies sportininkai – apie tikrąją medalių kainą: kiek iš tiesų savo laiko skiria treniruotėms?

Lietuva – ne tik krepšinio kraštas. Ši vasara ypatingai gera buvo ir kitas sporto šakas mūsų šalyje atstovaujantiems sportininkams – tuo šį vakarą dar kartą įsitikins ir visi TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovai. Jie ne tik iš arčiau pamatys puikius šalies sportininkų rezultatus įrodančius medalius ir daugiau sužinos apie tai, kiek pastangų dėl to tenka įdėti, bet ir išgirs, ar pasirinkus tokį kelią, užtenka laiko meilei.
2022-10-19

Gimantas Tvorogalas pasaulio „Iššūkio“ taurės etape iškovojo auksą ir sidabrą

Mersine (Turkija) vykęs pasaulio sportinės gimnastikos „Iššūkio“ taurės etapas („World Challenge Cup“) baigėsi auksiniu geriausio Lietuvos gimnasto Roberto Tvorogalo pasirodymu. 28-erių lietuvis pratimų ant skersinio finale surinko 14.350 balo ir tapo nugalėtoju.