robertas nekrašas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas nekrašas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas nekrašas“.

Lietuvos tinklinio čempionato finalai drebins Šiaulių areną

Savaitgalį Šiaulių areną sudrebins Lietuvos tinklinio čempionato finalai. Būtent čia pirmenybių medalius išsidalys pajėgiausios Lietuvos vyrų ir moterų komandos. Vyrų čempionato finale laukiama intriguojanti kova tarp „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ komandų. Šiame sezone abi komandos iškovojo po vieną trofėjų – vilniečiai laimėjo Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Supertaurę, o šiauliečiai atsirevanšavo kovoje dėl LTF Didžiosios taurės.
2017-04-05

Vilniaus ir Šiaulių klubai – per žingsnį nuo Lietuvos tinklinio čempionato finalo

Sekmadienį sužaistose Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynėse antrąsias pergales iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubai.
2017-03-27

Dėl Lietuvos moterų tinklinio čempionato aukso kausis Kauno ir Jonavos komandos

Po šeštadienį sužaistų antrųjų Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad balandžio 8–9 dienomis Šiaulių arenoje vykstančiuose finaluose dėl aukso medalių kovos „Kauno-ASU“ ir Jonavos „Achemos-KKSC“ ekipos. Pirmą kartą Baltijos čempionėmis tapusios kaunietės išvykoje 3-0 (25:23, 25:14, 25:11) nugalėjo Vilniaus „SM Tauro-Claire-VTC“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. „Nusiteikimas buvo, tačiau sunku iš naujo viską pradėti.
2017-03-26

Startuoja Lietuvos tinklinio čempionato pusfinaliai: ar favoritai pateisins savo vardą?

Jau šį savaitgalį startuoja intriguojantys Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinaliai. Nuo šio etapo kovas dėl šalies pirmenybių apdovanojimų pradės čempionas "Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley" klubas ir vicečempionė Šiaulių "Elgos-Master Idea-SM Dubysos" ekipa. Joms iššūkį mes dvi geriausiai Lietuvos čempionato reguliariajame sezone ir atkrintamosiose varžybose pasirodžiusios Kelmės "Etovio" ir Raseinių "Norvelitos" komandos.
2017-03-23

„Etovis“ ir „Novelita“ žengė į Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalį

Lietuvos vyrų tinklinio čempionate paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Prie Baltijos lygoje rungtyniavusių ir iškart į Lietuvos pirmenybių pusfinalį patekusių „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-Sm Dubysos“ komandų prisijungė Kelmės „Etovio“ ir Raseinių „Norvelitos“ klubai.
2017-03-13

Lietuvos vyrų tinklinio čempionato aštuntfinalyje nugalėtoją lėmė auksinis setas

Po antradienį pasibaigusių paskutinių Lietuvos vyrų tinklinio čempionato aštuntfinalio rungtynių tapo aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės. Kovą dėl pirmenybių apdovanojimų tęs Kelmės „Etovio“, Raseinių „Norvelitos“, Marijampolės „Sūduvos“ ir Gargždų SC ekipos. Tikra drama vyko tarp Raseinių „Norvelitos“ ir B pogrupio čempionės Kauno „Marito“ komandos.