rihardas lomažas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rihardas lomažas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rihardas lomažas“.

„Virtus“ gretas papildė Latvijos rinktinės gynėjas

Puikiai Eurolygoje žaidžianti Bolonijos „Virtus“ komanda sudėtį papildė latviu Rihardu Lomažu. Šią informaciją patvirtino pats klubas. Sutartis su krepšininku sudaryta iki šio sezono pabaigos. 27 metų 193 cm ūgio gynėjas šį sezoną jis atstovavo Denizlio „Merkezefendi“ klubui Turkijoje. Ten latvis per 35 minutes vidutiniškai pelnydavo 14,7 taško, atkovodavo 2,8 kamuolio, atlikdavo 2,3 perdavimo ir surinkdavo 10,8 naudingumo balo.
2023-12-29

Luca Banchi į „Virtus“ pasikvietė gynėją iš Latvijos

Bolonijos „Virtus“ komanda su Rihardu Lomažu susitarė dėl iki šio sezono pabaigos galiosiančio kontrakto. Krepšininkas sezoną pradėjo Turkijos lygoje, kur gynė Denizlio „Yukatel Merkezefendi“ komandos garbę. „Virtus“ komandoje latvis pakeis į Belgrado „Partizan“ persikėlusį Jaleeną Smithą. 27 metų 193 cm ūgio atletas šiame sezone Turkijos lygoje per 35 minutes vidutiniškai renka 14,7 taško, atkovoja 2,7 kamuolio ir atlieka 2,3 rezultatyvaus perdavimo.
2023-12-27

Lietuvos dvidešimtmečiai krepšininkai palaužė bendraamžių iš Latvijos pasipriešinimą

Lietuvos dvidešimtmečių (U20) vaikinų krepšinio rinktinė trečiadienį Druskininkuose žaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Latvijos bendraamžiais. Po įtemptos kovos laimėjo šeimininkai 69:63 (18:22, 20:12, 15:17, 16:12). „Įtemptos rungtynės. Abi komandos yra panašaus pajėgumo. Labai reikia tokių varžovų, kurie žais Europos čempionate, kad pasitikrintume jėgas. Pabaigoje sužaidėme geriau“, – pakomentavo rungtynes dvidešimtmečių vyr. treneris Tomas Masiulis.