recreativo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „recreativo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „recreativo“.

Angoloje per spūstį stadione žuvo mažiausiai 17 žmonių

Šiaurės Angoloje per spūstį stadione penktadienį žuvo mažiausiai 17 futbolo sirgalių, o dešimtys žiūrovų buvo sužeisti, daugelis – sunkiai, pranešė policija. Per Angolos futbolo lygos varžybas Uižės mieste tarp vietos klubo „Santa Rita de Cassia“ ir Libolo „Recreativo“ minioje kilo panika. „Prie įėjimo į Sausio 4-osios stadioną kilo spūstis.
2017-02-11

Ispanijos „La Ligos“ lydere tapo „Valencia“

Vakar buvo sužaisti septyni Ispanijos „La Ligos“ futbolo čempionato 5-ojo turo susitikimai, po kurių į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo „Valencia“ ekipa, namuose po tikros įvarčių fiestos 4:2 nugalėjusi „Deportivo“ vienuolikę. Šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 11 minutę kamuolį į savus vartus netyčia nukreipė Emiliano Moretti.
2008-09-29

Ispanijos čempionato lydere tapo „Valencia“

Vakar Ispanijos „La Ligos“ futbolo pirmenybėse buvo sužaisti likę keturi 4-ojo turo susitikimai, po kurių pasikeitė šalies čempionato lyderis. Juo tapo praėjusiais metais itin nesėkmingai žaidusi CF „Valencia“ vienuolikė, kuri išvykoje 2:0 privertė kapituliuoti lygos naujokę „Malagos“ ekipą. Abu įvarčius svečiams antrajame kėlinyje pelnė rezultatyviausiais 2008-ųjų metų Europos futbolo čempionato Austrijoje ir Šveicarijoje žaidėjas Davidas Villa – jis pasižymėjo 70 ir 90 minutėmis.
2008-09-26

Ispanijos „La Ligoje“ – įspūdinga pirmoji „Barcelonos“ pergalė

Vakar Ispanijos stadionuose įvyko dar aštuonerios „La Liga“ čempionato trečiojo turo rungtynės. Jose sėkmė lydėjo favoritėmis laikomas „Valencia“, „Villarreal“, Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipas, kurios visos iškovojo pergales ir savo kraitį papildė dar 3 taškais.
2008-09-22

„La Ligos“ starte – antausiai „Barcelona“ ir Madrido „Real“ ekipoms

Savaitgalį prasidėjusiose Ispanijos futbolo pirmenybėse netrūko staigmenų - pralaimėjimus patyrė abi didžiausiomis čempionato favoritėmis laikomos komandos. „Barcelona“ išvykoje neatsilaikė prieš naujokę „Numancią“, o Madrido „Real“ suklupo mače su „Deportivo“ žaidėjais.
2008-09-01

Ispanijoje „Barcelona“ pakilo į antrąją poziciją

Šeštadienį sužaistos dvejos Ispanijos futbolo pirmenybių XXXII turo rungtynės, kuriose aikščių šeimininkams nepavyko iškovoti pergalių. Iš antrosios vietos „Villarreal“ (59 tšk.) futbolininkus išstūmė „Barcelona“ (60 tšk.), rungtynes svečiuose su Huelvos „Recreativo“ (16 vieta - 37 tšk.) baigusi lygiosiomis 2:2 (1:1). Abu įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Marco Rubenas (41 ir 71 min.), o svečių gretose abusyk pasižymėjo Samuelis Eto‚o (2 ir 46 min.
2008-04-13

Ispanijos futbolo čempionato lyderis prarado du taškus

Du taškus Ispanijos futbolo pirmenybių XXXI turo rungtynėse prarado dvidešimties komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, šeštadienį susitikimą svečiuose su devintojoje pozicijoje esančią Maljorkos „Real“ (41 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1. Svečiai pirmavo po Wesley Sneijdero (43 min.) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje liko dešimtyje, nes 66-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Sergio Ramosas.
2008-04-06

Ispanijos krepšinio lygoje lyderis tolsta nuo persekiotojų

Šeštadienį sužaistos ketverios Ispanijos futbolo čempionato XXVI turo rungtynės, kuriose pergalę išvykoje pavyko iškovoti tik lyderiui. Dvidešimties komandų turnyre pirmaujantis Madrido „Real“ (59 tšk.) klubas svečiuose 3:2 (1:1) privertė pasiduoti aštuonioliktojoje pozicijoje esančius Huelvos „Recreativo“ (29 tšk.) futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Raulis (28 min.) bei Robinho (74 min. ir 90+1 min.), aikštės šeimininkams - Martinas Caceresas (17 min.
2008-03-02

Ispanijos futbolo čempionato lyderiai barsto taškus

Sekmadienį sužaistos likusios septynerios Ispanijos futbolo pirmenybių XXIV turo rungtynės. Du taškus prarado trečiąją vietą dvidešimties komandų turnyre užimantis „Villarreal“ (43 tšk.) klubas, mačą namuose su aštuntojoje pozicijoje esančia Santandero „Racing“ (35 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 0:0. Trijų taškų neteko ketvirtąją vietą užimantis Madrido „Atletico“, savo aikštėje 1:2 (1:2)turėjęs pripažinti Bilbao „Athletic“ (12 vieta - 29 tšk.) futbolininkų pranašumą.
2008-02-18

Ispanijos futbolo lyderis sutriuškono Valjadolido „Real”

Net septynis sausus įvarčius į varžovų vartus įmušė Ispanijos futbolo pirmenybių dvidešimties komandų turnyro lyderis Madrido „Real“ klubas, sekmadienį namuose 7:0 (5:0) sutriuškinęs Valjadolido „Real“ ekipą.Po šios pergalės čempionų titulus ginantys Madrido „Real“ futbolininkai turi 56 taškus ir jau aštuoniais lenkia antroje vietoje esančią „Barcelona“ vienuolikę.Trečiąją poziciją su 42 taškais užima „Villarreal“ komanda.