reading

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reading“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reading“.

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Juokiasi ir kvatoja visas pasaulis: „aklą“ teisėją apgavo šešėlis

Antroje pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygoje užfiksuota komiška situacija. 46-o turo akistata tarp „Cardiff City“ ir „Reading“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis, o futbolo gerbėjų ir ekspertų dėmesį atkreipė neeilinė mačo teisėjų klaida.
2018-05-07

Anglijoje atleista Olandijos futbolo legenda

Anglijoje darbo neteko antrosios pagal pajėgumą lygos „Reading“ komandą treniravusi Olandijos futbolo legenda – Jaapas Stamas. „Reading“ (36 taškai) užima 20-ąją „Championship“ vietą ir trimis taškais lenkia iškritimo zoną. Lygoje žaidžia 24 komandos. Pasak klubo vadovų, sprendimas atleisti J. Stamą buvo labai sunkus. J. Stamas ekipą treniravo antrą sezoną. Praėjusiame „Reading“ sekėsi daug geriau. Komanda užėmė trečiąją „Championship“ vietą ir pateko į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-21

„United“ į penktąjį etapą žengė užtikrintai

„Manchester United“ užtikrintai žengė į penktąjį FA taurės turnyro etapą. Mančesterio futbolininkai svečiuose 4:0 (1:0) sutriuškino „Yeovil Town“. „Manchester United“ vargo iki pirmojo kėlinio pabaigos. 41-ąją minutę kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Marcusas Rashfordas. Trys įvarčiai įmušti po pertraukos. 61-ąją minutę tikslus buvo Anderis Herrera, 89-ąją – Jesse Lingardas, 93-ąją – Romelu Lukaku.
2018-01-27

Gordonas Haywardas – ne vienintelis. Šiurpiausios sporto žvaigždžių traumos

Gordono Haywardo NBA sezono starte gauta trauma pašiurpino daugelį. Tačiau krepšininkas – ne vienintelė sporto žvaigždė, patyrusį tokį susižeidimą, kuris nepaliko abejingų. Kas jie ir kaip toliau tęsėsi šių sportininkų karjeros? Klaikūs lūžiai Pirmosios NBA sezono rungtynės. Įpusėjo pirmasis kėlinys. Kyrie Irvingas kabina kamuolį į arenos palubes, o šoklusis Bostono „Celtics“ vyrukas G. Haywardas kyla aukštai į viršų ir skausmingai krinta ant parketo.
2017-10-19

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Istorinis pirmadienis: britų roko žvaižgdės „Foals“ atvyko į Vilnių

Kai kovą buvo paskelbta, kad viena svarbiausių šiandienos britų roko grupių „Foals“ koncertuos Vilniuje, daug kas nepatikėjo. Šiandien svajonė taps tikrove: Kijeve ir Maskvoje ką tik pasirodę, geriausia koncertine grupe pripažinti oksfordiečiai lips į Kalnų parko sceną. Dar vakar dieną iš Rygos į Vilnių atvykusi grupė pasirinko poilsį ir šiuo metu ilsisi brangiausiame Vilniaus viešbutyje. „Mačiau grupę penkis kartus.
2017-07-31

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų grįžta į Anglijos „Premier“ lygą

„Huddersfield Town“ po 45-erių metų pertraukos grįžta į Anglijos „Premier“ lygą. Mažiau nei 200 tūkstančių gyventojų turinčio miesto komanda pirmadienį po 11 metrų baudinių serijos nugalėjo „Reading“ ir iškovojo vietą aukščiausiame šalies futbolo divizione. Londono „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse „Huddersfield Town“ į priekį galėjo išsiveržti mačo pradžioje, bet nepasinaudojo puikiomis progomis. Per 90 minučių įvartis nekrito. Per pusvalandį pratęsimo – taip pat.
2017-05-29

Kaune koncertuosiantys „Muse“ gerbėjams turi dvi puikias žinias

Iki birželio 17-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančio grupės „Muse“ šou liko mažiau nei keturios savaitės. Artėjant metų roko įvykiui Lietuvoje, britų superžvaigždės paskelbė dar dvi žinias apie pirmąją savo viešnagę Lietuvoje. Visi stovimi bilietai į „Muse“ pasaulinio turo „Drones World Tour“ koncertą Kaune buvo išgraibstyti dar prieš porą savaičių, tačiau muzikantai turi gerų naujienų jų įsigyti nespėjusiems gerbėjams.
2016-05-24

„Premier“ lyga: „Liverpool“ namuose neįveikė dešimtyje likusio „Newcastle United“ klubo

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos dešimtojo turo rungtynės. Abu mačai baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1. Namuose žaidę „Liverpool“ futbolininkai, nepaisant daugybės susikurtų progų ir žaidimo kontrolės, nesugebėjo įveikti „Newcastle United“ vienuolikės. Pirmieji pasižymėjo būtent svečiai. Besibaigiant pirmam kėliniui, 44 minutę, kamuolys „Liverpool“ baudos aikštelėje atšoko „šarkų“ saugui Yohanui Cabaye, kuris stipriu ir tiksliu smūgiu nuginklavo Bradą Jonesą.