Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raimondas rumšas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raimondas rumšas“.

Pjongčange dirbanti dopingo pareigūnė – apie rizikingiausias sporto šakas ir Aurimą Didžbalį

Pietų Korėjoje galima sutikti ne tik Lietuvos sportininkų ar trenerių, o ir dopingo kontrolės pareigūnę. Švariomis Pjongčango žaidynėmis rūpinasi Rūta Banytė. Rizikingiausios – trys sporto šakos Lietuvė pasakoja, kad organizatoriai prieš olimpiadą išsiuntė paklausimus visoms nacionalinėmis agentūrams, ar jie neturi dopingo kontrolės pareigūnų, kurie norėtų ir galėtų atvykti dirbti į olimpines žaidynes. Rūta bemat išsiuntė savo gyvenimo aprašymą ir sulaukė kvietimo padirbėti.
2018-02-13

Dopingo skandalai tęsiasi: diskvalifikuotas Raimondas Rumšas

Sunkiaatletis Aurimas Didžbalis įtariamas vartojęs dopingą, o dviratininkas Raimondas Rumšas sulaukė griežto verdiklo. Sportininkas diskvalifikuotas ketveriems metams. Tai pranešė Italijos antidopingo agentūra NADO. R. Rumšas profesionalų varžybose negalės dalyvauti iki 2022-ųjų spalio 21-osios. 23-ejų lietuvis įkliuvo rugsėjį, per patikrinimą Italijoje, kur gyvena Rumšų šeima. Dviratininko organizme rastas draudžiamas preparatas GHRP-6. Tai – hormonų augimą skatinanti medžiaga.
2018-01-24

Italijos žiniasklaida: šešėlis dėl Lino Rumšo mirties atsisuko į šeimą

Vienas žinomiausių visų laikų Lietuvos dviratininkų Raimondas Rumšas sulaukė Italijos prokurorų vizito. Tiriama, ar gegužę buvusio sportininko sūnaus Lino Rumšo gyvybė neužgeso dėl draudžiamų medikamentų vartojimo, praneša Italijos žiniasklaidos milžinas „Gazzetta dello Sport“. L. Rumšas pasijuto blogai gegužės 1-ąją. 21-erių dviratininkas apsilankė Italijos ligoninėje. Ten medikai po kardiogramos sportininką išleido namo. Esą lietuvis pervargęs po trijų lenktynių iš eilės, jam reikia ilsėtis.
2017-09-15

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Dviratininkas Raimondas Rumšas brolio atminimui skirtose lenktynėse – šeštas

Italijoje surengtose 39-ose dviračių lenktynėse „Gran Premio Citta di Empoli“ (139,5 km) Lietuvos jaunimo vicečempionas Raimondas Rumšas („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) užėmė šeštąją vietą.
2017-05-22

Italijoje tūkstančiai žmonių atsisveikino su mįslingai mirusiu Linu Rumšu

Šeštadienį tūkstančiai žmonių Marijos mieste, Toskanos regione, susirinko į jaunojo dviratininko Lino Rumšo laidotuves. Atsisveikinti su jaunuoliu panoro daugybė žmonių. Laidotuvių ceremonijoje dalyvavo tėvas Raimondas, mama Edita, vyresnysis brolis Raimondas, brolio nuotrauką prie krūtinės spaudusi sesuo ir Lino Rumšo mergina. Kaip rašo „La Nazione“, visi artimiausieji atrodė sugniuždyti tokios netekties.
2017-05-07

Pirmoji specialistų išvada: aiškėja, kas pražudė Liną Rumšą

Penktadienį Italijos medicinos ekspertai pataikė pirmąją Lino Rumšo mirties išvadą. Specialistai, atlikę 21-erių dviratininko kūno skrodimą, mano, kad vaikiną, greičiausiai, ištiko infarktas. Šiuo metu laukiama išsamaus kraujo tyrimo rezultatų. L. Rumšo gyvybė netikėtai užgeso antradienį. Lietuvis kurį laiką blogai jautėsi, mirties išvakarėse kreipėsi į medikus, bet buvo išsiųstas namo. Dvirtininko kūnas bus kremuotas. Atsisveikinimas su L. Rumšu vyks šeštadienį Italijoje.
2017-05-05

Dviratininkas Darijus Džervus antrajame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių “Baltic Chain Tour” antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus (“CCT p/b Champion System”). 25 metų dviratininkas finišavo penktas. Pergalę po finišo sprinto iškovojo ir lenktynių lyderiu tapo 25 metų ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss-BDC”). Jis 192,9 km Estijoje - iš Pernu į Valgą - nuvažiavo per 4 val. 22 min. 8 sek. (vid.
2015-08-20

Taline prasidedančiose dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ – trylika lietuvių

Antradienį 12.00 val. Estijos sostinėje Taline prasideda tarptautinės dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“. Penktą kartą rengiamose varžybose dalyvauja trylika Lietuvos dviratininkų. Trijų etapų lenktynės (542,5 km) vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją. „Baltic Chain Tour“ lenktynėse, kurioms suteikta Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) 2.2 kategorija, startuoja dvi Lietuvos komandos – šalies rinktinė ir „Top Team-Ultrabike“ ekipa.
2015-08-18

Dviratininkas Žydrūnas Savickas lenktynėse Baltarusijos sostinėje finišavo ketvirtas

Dviratininkas Žydrūnas Savickas (Lietuvos rinktinė) sekmadienį Baltarusijoje vykusiose lenktynėse "Minsk Cup" (1.2 kategorija) užėmė ketvirtą vietą ir pelnė dvylika Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) reitingo taškų. 24-erių metų lietuvis pripažintas aktyviausiu lenktynių dalyviu. Pasak Lietuvos dviračių federacijos pranešimo, nugalėjo ukrainietis Aleksandras Golovašas ("Kolss-BDC"). Jis 176 km nuvažiavo per 4 val. 5 min. 9 sek.