radvilas matukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „radvilas matukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „radvilas matukas“.

Prezidentė padėkos raštais apdovanojo Europos žaidynių prizininkus

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje ketvirtadienį padėkos raštais apdovanojo medalius Europos žaidynėse Baku, Azerbaidžane, iškovojusius Lietuvos sportininkus, jų trenerius ir gydytojus. „Jūsų pasiekimas yra sportininkų ir trenerių pergalė. Tai Jūsų talentų, darbštumo ir kantrybės įvertinimas, kuriuo didžiuojasi visa Lietuva.
2015-07-02

Lietuvių triumfo akimirkos pirmosiose Europos žaidynėse Baku

Pristatome visas Europos žaidynių Lietuvos medalininkų pergales. Henrikas Žustautas - Auksas Vienas realiausių pretendentų į Europos žaidynių Baku medalius 20 metų Henrikas Žustautas lūkesčius pateisino su kaupu. Vienviečių kanojų 200 m rungties finale jis distanciją įveikė per 40,064 sek. ir finišavo pirmas. Tai pirmasis lietuvių medalis Europos žaidynėse.
2015-06-28

Penkis medalius Europos žaidynėse iškovojusi Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje užima 21-ą vietą

Azerbaidžano sostinėje vykstančių pirmųjų Europos žaidynių komandų rikiuotėje Lietuvos rinktinė su dviem aukso ir trimis bronzos medaliais lieka dvidešimt pirmoje vietoje. Aukščiausios prabos medalius iškovojo iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas ir plaukikas Andrius Šidlauskas, o bronzą - paplūdimio tinklininkių Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės duetas bei sambo imtynių atstovai Rūta Aksionova bei Radvilas Matukas.
2015-06-27

J. Gramba pralaimėjo pirmąją kovą pasaulio čempionate

Olandijos mieste Roterdame trečiadienį prasidėjusio pasaulio dziudo imtynių čempionate Lietuvos atstovas Justinas Gramba (svorio kategorija iki 73 kg) pralaimėjo jau pirmąją kovą ir pasitraukė iš tolesnių varžybų. 22-ejų metų sportininkas pirmajame rate turėjo pripažinti 27-erių metų Lenkijos kovotojo Tomašo Adamieco (Tomasz Adamiec) pranašumą.
2009-08-27

Dziudo imtynininkas Radvilas Matukas liko penktas

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų dziudo varžybų svorio kategorijoje iki 81 kg Lietuvos atstovas Radvilas Matukas užėmė penktąją vietą. Jis kovoje dėl bronzos medalio trečiadienį pralaimėjo čekui Jaromirui Ježekui.
2009-07-08

Dziudo imtynininkas Radvilas Matukas kovos dėl bronzos

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų dziudo varžybų svorio kategorijoje iki 81 kg Lietuvos atstovas Radvilas Matukas kovos dėl bronzos apdovanojimo.
2009-07-08

Tarptautiniame dziudo turnyre geriausiai pasirodė VST pareigūnai

Dvi dienas Kauno sporto halėje vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo tarnybos Vidaus tarnybos 1-ojo pulko taurei laimėti sėkmė lydėjo mūsų šalies atstovus. Toks turnyras surengtas pirmą kartą. Pirmąją vietą turnyre užėmė Viešojo saugumo tarnybos (VST) prie Vidaus reikalų ministerijos 1-oji komanda, antrąją - Ispanijos Guardia Civilia komanda, trečiąją - Lietuvos viešojo saugumo tarnybos antroji komanda.
2009-06-21

Europos dziudo čempionate - 7 lietuviai

Lietuvos dziudo federacijos vykdomojo komiteto posėdyje patvirtinta komandos sudėtis, dalyvausianti Europos pirmenybėse Portugalijos sostinėje Lisabonoje balandžio mėnesio 10-14 dienomis.
2008-03-28

Lietuvos dziudo meistrų nesėkmės Vienoje

Savaitgalį Austrijos sostinėje vyko pasaulio vyrų dziudo taurės varžybų etapas, kuriame dalyvavo penki Lietuvos sportininkai. Svorio kategorijoje iki 60 kg (44 dalyviai) Albertas Techovas pirmajame rate nugalėjo rusą Džeichuną Ejliubovą, antrajame rate pralaimėjo Amiranui Papinašviliui bei pasitraukė iš kovos dėl medalių. Radvilas Matukas (81 kg; 50 dalyvių) jau pirmąją kovą pralaimėjo Moldovos sportininku Valeriu Duminicai.
2008-02-18

R. Matukas tarptautiniame dziudo imtynių turnyre Graikijoje buvo antras

Sėkmingai Graikijoje vykusiame tarptautiniame dziudo imtynių turnyre "Acropolis 2007" kovojo lietuviai - svorio kategorijos iki 81 kg turnyre Radvilas Matukas iškovojo sidabrą, Mantas Marozas - bronzą, o Ernestas Rachmangulovas liko penktas.Pakeliui į finalą R. Matukas nugalėjo gruziną Tornikę Gventadzę, turką Ibrahimą Ozerlerą ir ispaną Jesusą Maqueirą, o finale turėjo pripažinti kito gruzino Guramo Gogidzės pranašumą.