r. pacevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. pacevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. pacevičius“.

Europos U23 čempionatas: Modesta Morauskaitė tarsi žaibas „įbėgo“ į finalą, Diana Zagainova – septinta

Po aštuonerių metų pertraukos Lietuva turės savo atstovą Europos iki 23 metų (U23) lengvosios atletikos čempionato bėgimo rungties finale. Moterų 400 metrų bėgimas sėkmingai susiklostė Modestai Morauskaitei – lietuvė pagerino asmeninį rekordą ir kovos dėl medalio. Distanciją 2011 metų Europos jaunimo olimpinio festivalio nugalėtoja įveikė per 52,81 sek. bei savo bėgime finišavo antra. Tarp 25 atrankos dalyvių lietuvaitės rezultatas buvo šeštas.
2017-07-14

Sėkmingas debiutas: „Cosma“ tarp Europos lengvosios atletikos čempionų klubų žengia ketvirta

Mersine (Turkija) prasidėjo lengvosios atletikos Europos čempionų klubų taurės finalinės varžybos, kuriose pirmą kartą dalyvauja ir Lietuvos klubas – „Cosma“ vyrų bei moterų ekipos. Po pirmos varžybų dienos abi komandos rikiuojasi greta garbės pakylos – ketvirtoje vietoje. Net devyniose rungtyse „Cosma“ atstovai sugebėjo prasibrauti į geriausiųjų trejetukus. Pirma tą padariusia Lietuvos sportininke tapo trišuolininkė Diana Zagainova.