R. Meilutytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „R. Meilutytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „R. Meilutytė“.

Griausmingi metai Lietuvos sportui: nuo žygdarbių iki purvinų dėmių

Atėję 2020-ieji Lietuvos sportui žada daugybę iššūkių – laukia olimpinės žaidynės ir krepšinio rinktinės bandymas į jas patekti. Metai, kaip įprastai, prasidės Dakaro raliu, kuris persikėlė į Saudo Arabiją. Kol iki didžiųjų šių metų įvykių sporto pasaulyje dar lieka laiko, tv3.lt kviečia prisiminti dešimt svarbiausių Lietuvos sporto įvykių 2019 metais. Tarp jų buvo pergalių ir džiaugsmo už tautiečių sėkmę, bet teko išgyventi ir ne vieną ne tokį malonų įvykį.
2020-01-01

Meilutytė – neatpažįstama: viena detalė užminė mįslę

Geriausia Lietuvos plaukikė, olimpinė čempionė Rūta Meilutytė savo nuoširdumu ir atvirumu užkariavo tūkstančių širdis visame pasaulyje. Aktyviai socialiniuose tinkluose savo gyvenimo akimirkomis besidalijanti jauna mergina vis dažniau savo gerbėjus įsileidžia į savo kasdienybę. Visai neseniai ji pasidalijo akimirka su drauge, sulaukusia neįtikėtino dėmesio. Daugelio akį patraukė tai, jog žymi plaukikė – itin pasikeitusi. Rūta patrumpino savo šviesius plaukus ir juos sušukavo atgal.
2018-11-02

Meilutytė parodė plaukuotas kojas: jungiasi prie judėjimo

Lietuvos undinėle vadinama Rūta Meilutytė daugeliui jaunuolių tapo pavyzdžiu – savo pasiekimais plaukime ji įkvėpė šimtus vaikų, siekti savo gyvenimo svajonių. Visai neseniai ji socialiniame tinkle „Instagram“ parodė ir kitą savo pusę – žymi mergina prisijungė prie antidepiliacinio moterų protesto ir nusprendė neskusti savo kojų plaukelių. „Nuo šiol aš esu #freethehair judėjimo dalis!“, – džiugiai žiniomis dalijosi R. Meilutytė.
2018-10-18

Du lietuviai pateko į finalus, Rūta Meilutytė pagerino rekordą

Europos čempionato plaukimo rungčių finaluose – Andrius Šidlauskas ir Rūta Meilutytė. Pastaroji pagerino Lietuvos rekordą. R. Meilutytė prasibrovė į 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finalą. 21-erių kaunietės laikas – 25,07 sekundės. Taip greitai niekada nėra plaukusi plaukusi nė viena lietuvė. Rūta 0,06 sekundės pagerino sau pačiai priklausiusį šalies rekordą, kuris gyvavo penkerius metus. R. Meilutytė į finalą pateko aštuntu rezultatu. Plaukimas dėl medalių vyks šeštadienį.
2018-08-03

Rūtos Meilutytės laimikis plaukimo varžybose – aukso ir sidabro medaliai

Rūta Meilutytė iškovojo du medalius Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiose „Fran Crippen Memorial SMOC“ plaukimo varžybose. 21-erių lietuvei atiteko aukso ir sidabro apdovanojimai. Rūta buvo greičiausia 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Jis distanciją įveikė per 31,34 sekundės ir aplenkė amerikietę Breeją Larson (31,45 sekundės) bei kanadietę Rachel Nicol (31,80 sek.). Šios rungties R. Meilutytės sezono rekordas – 30,75 sekundės.
2018-06-25

Rūta Meilutytė Amerikoje neišlaikė persvaros ir finišavo antra

Rūta Meilutytė užėmė antrąją vietą plaukimo varžybose „Speedo Grand Challenge“ Jungtinėse Amerikos Valstijose. 21-erių lietuvė buvo antra 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale. Rūtos laikas – minutė, 9,63 sekundės. R. Meilutytė Kalifornijoje beveik visą distanciją pirmavo, bet pabaigoje gerokai sulėtino tempą. Lietuvė po 50 metrų 1,25 sekundės lenkė Jorie Canetą. Vis dėlto ši sportininkė nugalėjo – minutė, 9,22 sekundės.
2018-05-26

Rūta Meilutytė Brazilijoje iškovojo dar vieną medalį

Rūta Meilutytė iškovojo dar vieną trofėjų. 21-erių plaukikė prie varžybose Brazilijoje laimėto aukso apdovanojimo pridėjo ir sidabro medalį. Jis lietuvei atiteko po „Maria Lenk Trophy“ varžybų 50 metrų plaukimo krūtine rungties finalo. Jame dalyvavo aštuonios sportininkės. Rūta distanciją įveikė per 30,75 sekundės. Nugalėjo 20-metė brazilė Jhennifer Conceicao. Jos laikas – 30,64 sekundės. R. Meilutytė atrankos varžybose tarp 23 dalyvių irgi buvo antra. Lietuvės finišavo per 31,17 sekundės.
2018-04-20

Dar viena pergalė: auksinė žuvelė triumfavo Brazilijoje

Rūtos Meilutytės trofėjų kolekcijoje – dar vienas tauriausios prabos medalis. Lietuvos auksinė žuvelė triumfavo varžybose Brazilijoje. 21-erių sportininkė buvo greičiausia 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Lietuvės laikas finale – minutė, 7,35 sekundės. Vietiniai paskaičiavo, kad Rūta iki starto 49 kartus plaukė greičiau už šios rungties Brazilijos rekordą (minutė, 7,67 sek.). „Maria Lenk“ varžybos Rio de Žaneire vyksta balandžio 17–21 dienomis.
2018-04-18

R. Meilutytė atsivėrė: man buvo gėda

Visai neseniai Lietuvoje pristatytas filmas apie Rūtą Meilutytę. R. Meilutytė filmo kūrėjams pirmą kartą viešai prisipažino ilgą laiką ją kankino depresija. Pokalbis su plaukike Rūta Meilutytė – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Dėmesio centre“. „Ilgą laiką bandžiau neigti depresiją. Esu įpratusi tokiose situacijose, ypač treniruojantis, kai esi pavargęs, perlipti sunkumus. Tą psichologinę naštą priėmiau kaip dar vieną sunkumą, kurį turiu įveikti, kurio neturėtų būti.

Sunkia liga sirgusi R.Meilutytė: „Nemaniau, kad man tai nutiks“

Jau šį penktadienį pasirodysiančiame dokumentiniame filme „Rūta“ geriausia Lietuvos plaukikė žiūrovams atskleis, kas prieš kelerius metus vos neužbaigė jos karjeros. Rūta Meilutytė filmo kūrėjams pirmą kartą viešai prisipažino ilgą laiką ją kankino depresija. 2012 metais penkiolikmetė lietuvė nustebino pasaulį laimėdama aukso medalį 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje. Kitais metais pasaulio čempionate Rūta iškovojo dar du medalius. Plaukikei vis laimint kilo ir lūkesčiai.